identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

APO 19 PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42741182J2020007635403Plătitor TVA din 2021TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,47mil lei
▲ 21,8% vs. 2023
Profit net · 2024
1,55mil lei
▲ 6,9% vs. 2023
Salariați
13
▲ 44,4% vs. 2023
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2024, APO 19 PERFECT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.470.511 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.552.218 lei. Datoriile totale au crescut cu 699,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42741182
Nr. Reg. Comerțului
J2020007635403 · EUID ROONRC.J2020007635403
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-08 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR FABRICII, NR.26B, TRONSON P, ET.6, AP.62
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.470.511 lei
▲ 21,8%
Profit net
1.552.218 lei
▲ 6,9%
Datorii
435.965 lei
▲ 699,7%
Salariați
13
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 1.134.350 lei2023: 2.028.181 lei2024: 2.470.511 lei2,47 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 694.909 lei2023: 1.451.605 lei2024: 1.552.218 lei1,55 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 82023: 92024: 131320222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
62,8%
Creștere CA an/an
+21,8%
CA / salariat
190.039 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+50,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024537.360 $337.622 $94.827 $432.501 $337.674 $13
2023443.241 $317.235 $11.915 $329.202 $317.288 $9
2022241.747 $148.096 $7.874 $156.021 $148.147 $8
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
ADVENSO S.R.L.44930323în funcțiune
EL MOLDAVO DESIGN S.R.L.42504771în funcțiune
TORY TASHA BUSINESS S.R.L.44340772în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

AC
ADEM CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 55463193 · Sector 6 Mun. Bucureşti
GD
GG DESIGN & CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55455999 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AC
ANTORIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55436571 · Sector 6 Mun. Bucureşti
LE
LOCAL EST CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55416272 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SC
STIL CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55408385 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SB
SUD BUILDING CONCEPT S.R.L.
CUI 55405354 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
APO 19 PERFECT CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →