identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

NEVI LUCRĂRI DE EXCAVAŢII S.R.L.

CAEN 4312 — Lucrări de pregătire a terenului
CUI 42752289J29/1122/2020Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
309mii lei
▲ 56,6% vs. 2024
Profit net · 2025
245mii lei
▲ 249,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, NEVI LUCRĂRI DE EXCAVAŢII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 308.931 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 56,6%. Rezultatul net a fost un profit de 245.259 lei. Datoriile totale au crescut cu 161,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42752289
Nr. Reg. Comerțului
J29/1122/2020 · EUID ROONRC.J29/1122/2020
Cod CAEN
4312 — Lucrări de pregătire a terenului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-09 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Sat Fulga de Jos Com. Fulga
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT FULGA DE JOS COM. FULGA, STR. PRINCIPALĂ II, NR.1 · 3 firme aici
Cod poștal
107261
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
308.931 lei
▲ 56,6%
Profit net
245.259 lei
▲ 249,0%
Datorii
287.974 lei
▲ 161,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 379.811 lei2024: 197.234 lei2025: 308.931 lei309 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 282.683 lei2024: -164.620 lei2025: 245.259 lei245 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
79,4%
Creștere CA an/an
+56,6%
CA / salariat
308.931 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+214,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025308.931 lei245.259 lei287.974 lei689.480 lei401.506 lei1
2024197.234 lei-164.620 lei110.028 lei266.275 lei156.247 lei1
2023379.811 lei282.683 lei264.747 lei585.614 lei320.867 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AD
AMEVI DIA MARKET S.R.L.
CUI 49382787 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
AP
AMELDI PATIPROD S.R.L.
CUI 42750288 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
AMEVI DIA MARKET S.R.L.49382787în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de pregătire a terenului · Prahova

AP
AURCONS PREMIUM S.R.L.
CUI 55490171 · Sat Măgureni Com. Măgureni
DC
DECODEVA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55488007 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
MD
MIKYCOCO DRUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55215996 · Sat Diţeşti Com. Filipeştii de Pădure
NC
NOVEXA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55190727 · Sat Odăile Com. Puchenii Mari
SS
SOLEL SERVCONS S.R.L.
CUI 55185127 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
NP
NEGOI PRESTSERV S.R.L.
CUI 54973380 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-12Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NEVI LUCRĂRI DE EXCAVAŢII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →