identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

OFFROAD PARTS S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 42760877J2020000791331Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,74mil lei
▲ 6,1% vs. 2024
Profit net · 2025
323mii lei
▲ 353,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, OFFROAD PARTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.738.856 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,1%. Rezultatul net a fost un profit de 323.416 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42760877
Nr. Reg. Comerțului
J2020000791331 · EUID ROONRC.J2020000791331
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-10 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Orş. Vicovu de Sus
Adresă
JUD. SUCEAVA, ORŞ. VICOVU DE SUS, STR. HOREA, NR.15 · 3 firme aici
Cod poștal
727610

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.738.856 lei
▲ 6,1%
Profit net
323.416 lei
▲ 353,3%
Datorii
1.952.208 lei
▼ 15,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.896.974 lei2024: 1.638.449 lei2025: 1.738.856 lei1,74 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 669.027 lei2024: 71.348 lei2025: 323.416 lei323 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,6%
Creștere CA an/an
+6,1%
CA / salariat
1.738.856 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
72,6%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+37,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.738.856 lei323.416 lei1.952.208 lei2.397.395 lei445.187 lei1
20241.638.449 lei71.348 lei2.302.933 lei3.539.502 lei1.236.569 lei1
20233.896.974 lei669.027 lei3.054.930 lei4.220.151 lei1.165.221 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PE
PRIME EMA S.R.L.
CUI 46760683 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
MF
MIZOTTI FASHION S.R.L.
CUI 38826264 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FLY SHOES SRL17950609radiată
MOCASINO SHOES SRL4674358radiată
MOCASSINO STILL S.R.L.34140157radiată
VERO PROD COM SHOES SRL32884584radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Suceava

SV
SCHIPCARCLEANER VICOV S.R.L.
CUI 49558930 · Orş. Vicovu de Sus
TD
TUG DANNY S.R.L.
CUI 44861320 · Orş. Vicovu de Sus
DE
DENIDAV SRL
CUI 16577502 · Orş. Vicovu de Sus
DA
DCB AUTO GARAGE S.R.L.
CUI 55499081 · Mun. Fălticeni
AG
ALUPEI GROUP S.R.L.
CUI 55474141 · Sat Coverca Com. Panaci
CT
CM TOP AUTO S.R.L.
CUI 55451814 · Sat Bilca Com. Bilca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OFFROAD PARTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →