identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

REPARAŢII ANDY & ANDREEA S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 42777194J2020000702209Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
371mii lei
▲ 108,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−186mii lei
▼ 221,3% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, REPARAŢII ANDY & ANDREEA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 370.535 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 108,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 186.458 lei. Datoriile totale au crescut cu 34,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (818.143 lei) depășesc activele totale (685.399 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-132.744 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-186.458 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42777194
Nr. Reg. Comerțului
J2020000702209 · EUID ROONRC.J2020000702209
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-15 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Haţeg
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Sat Ruşor Com. Pui
Adresă
JUD. HUNEDOARA, SAT RUŞOR COM. PUI, RUŞOR, NR.32
Cod poștal
337356
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
370.535 lei
▲ 108,0%
Profit net
-186.458 lei
▼ 221,3%
Datorii
818.143 lei
▲ 34,6%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 318.852 lei2024: 178.110 lei2025: 370.535 lei371 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 85.845 lei2024: -58.035 lei2025: -186.458 lei−186 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-50,3%
Creștere CA an/an
+108,0%
CA / salariat
185.268 lei
Datorii / active
119%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+140,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202573.474 €-36.973 €162.230 €135.908 €-26.322 €2
202435.804 €-11.666 €122.167 €132.965 €10.798 €3
202364.461 €17.355 €7.548 €30.140 €22.592 €3
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
STĂNUŞ FOREST S.R.L.34223546radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Hunedoara

TM
TERRA MOBILITY GROUP S.R.L.
CUI 55459214 · Mun. Deva
CA
CRUX AUTOMOTIVE S.R.L.
CUI 55443838 · Mun. Deva
SB
SERVICES BEST ASSIST GLOBAL S.R.L.
CUI 55443820 · Mun. Orăştie
DT
DAN TOP ANVELOPE S.R.L.
CUI 55372729 · Sat Bârsău Com. Hărău
BW
BOGDI WASH TZN S.R.L.
CUI 54768890 · Mun. Deva
RM
RXS MOTORWORKS S.R.L.
CUI 54765304 · Sat Măceu Com. Bretea Română

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REPARAŢII ANDY & ANDREEA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →