identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ÎNTREŢINERE DRUMURI HARGHITA S.R.L.

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 42785235J2020000280198Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
7,11mil lei
▼ 63,8% vs. 2024
Profit net · 2025
9.603lei
▼ 99,1% vs. 2024
Salariați
32
▼ 3,0% vs. 2024
Contracte publice
17
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ÎNTREŢINERE DRUMURI HARGHITA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.106.053 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 63,8%. Rezultatul net a fost un profit de 9.603 lei. Datoriile totale au crescut cu 94,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 32.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42785235
Nr. Reg. Comerțului
J2020000280198 · EUID ROONRC.J2020000280198
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-16 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Formă de proprietate
Propr.de stat-societate comerciala

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
7.106.053 lei
▼ 63,8%
Profit net
9.603 lei
▼ 99,1%
Datorii
5.835.489 lei
▲ 94,8%
Salariați
32
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 12.207.989 lei2024: 19.634.775 lei2025: 7.106.053 lei7,11 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.369.829 lei2024: 1.054.047 lei2025: 9.603 lei9.60320232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 322024: 332025: 323220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,1%
Creștere CA an/an
-63,8%
CA / salariat
222.064 lei
Datorii / active
50%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,2%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+100,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.106.053 lei9.603 lei5.835.489 lei11.728.439 lei5.921.087 lei32
202419.634.775 lei1.054.047 lei2.996.284 lei9.378.623 lei6.408.289 lei33
202312.207.989 lei1.369.829 lei2.734.085 lei8.113.736 lei5.387.643 lei32
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

17

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
1.126.581 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
12
Valoare totală
1.052.289 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Harghita

RC
ROAD CONSTRUCT S.R.L.
CUI 23750192 · Mun. Miercurea Ciuc
IS
ING SERVICE SRL
CUI 18687226 · Mun. Miercurea Ciuc
Z&
Z & Z PIRO SRL
CUI 515252 · Mun. Miercurea Ciuc
AS
ALBSTEIN S.R.L.
CUI 54095565 · Sat Lupeni Com. Lupeni
PS
PFLASTER S.R.L.
CUI 53369050 · Sat Lupeni Com. Lupeni
MS
MASTERPAVAJ S.R.L.
CUI 53254697 · Sat Lupeni Com. Lupeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ÎNTREŢINERE DRUMURI HARGHITA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →