identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

DUST CLEANERS S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 42820103J23/3072/2020Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
9.950lei
▼ 71,8% vs. 2021
Profit net · 2022
9.532lei
▼ 65,4% vs. 2021
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2021
Vechime
6ani
din 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

DUST CLEANERS S.R.L. (CUI 42820103, nr. J23/3072/2020) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din Popești-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2020. Activitatea principală: activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121). Nu este plătitoare de TVA. În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 9.950 lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2022, DUST CLEANERS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.950 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 71,8%. Rezultatul net a fost un profit de 9.532 lei. Datoriile totale au crescut cu 21,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 3 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 3 ani (ultimul bilanț: 2022). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42820103
Nr. Reg. Comerțului
J23/3072/2020 · EUID ROONRC.J23/3072/2020
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-23 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Popeşti-Leordeni
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, ŞOS. OLTENIŢEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77160
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 15 firme.

100 mN12345678
  1. SMART CONSTRUCT AGENCY SRL · 42 m · CAEN 4100 · +2 firme la aceeași adresă
  2. CINNAMON MEDIA SRL · 46 m · CAEN 7499
  3. COMSIT S.R.L. · 58 m · CAEN 4511
  4. WAG AUTO SERVICE S.R.L. · 63 m · CAEN 4520
  5. ROZA ALEX SRL · 77 m · CAEN 4941
  6. ALEX INTERCOMPANY S.R.L. · 84 m · CAEN 4724
  7. FLORIDUM UNIVERSAL MAGAZIN S.R.L. · 85 m · CAEN 4782
  8. ENZO DETAILING ACADEMY S.R.L. · 86 m · CAEN 8559 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20229.950 lei▼ 71,8% față de 2021
Cifră de afaceriProfit net
8.83518 mii27 mii35 mii2020 · cifră de afaceri: 5.220 lei2020 · profit net: 1.738 lei20202021 · cifră de afaceri: 35.340 lei2021 · profit net: 27.542 lei20212022 · cifră de afaceri: 9.950 lei9.9502022 · profit net: 9.532 lei2022
Salariați
0▼ 100,0%
20202022
Datorii totale
2.119 lei▲ 21,0%
20202022

Indicatori 2022

Marjă netă
95,8%
Creștere CA an/an
-71,8%
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24,4%

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20229.950−71,8%9.532−65,4%95,8%2.11941.13139.0120
202135.340+577%27.542+999%77,9%1.75131.23129.4801
20205.2201.73833,3%1572.0951.9380

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre DUST CLEANERS S.R.L.

Este DUST CLEANERS S.R.L. o firmă activă?

DUST CLEANERS S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 02.11.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este DUST CLEANERS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DUST CLEANERS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are DUST CLEANERS S.R.L.?

În 2022, DUST CLEANERS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 9.950 lei, în scădere cu 71,8% față de 2021, și un profit net de 9.532 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are DUST CLEANERS S.R.L.?

În 2022, DUST CLEANERS S.R.L. a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este DUST CLEANERS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care DUST CLEANERS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are DUST CLEANERS S.R.L. datorii la ANAF?

DUST CLEANERS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul DUST CLEANERS S.R.L.?

Sediul social declarat al DUST CLEANERS S.R.L. este în JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, ŞOS. OLTENIŢEI.

Ce activitate are DUST CLEANERS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a DUST CLEANERS S.R.L. este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121).

Când a fost înființată DUST CLEANERS S.R.L.?

DUST CLEANERS S.R.L. a fost înregistrată pe 23.07.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/3072/2020.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DUST CLEANERS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala