identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

NEW CONCEPT SAFEHOUSE S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42849010J2020008935407Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
500mii lei
▼ 80,6% vs. 2022
Profit net · 2023
132mii lei
▼ 90,0% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2023, NEW CONCEPT SAFEHOUSE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 500.496 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 80,6%. Rezultatul net a fost un profit de 131.514 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42849010
Nr. Reg. Comerțului
J2020008935407 · EUID ROONRC.J2020008935407
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-30 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR JIMBOLIA, NR.227, CAMERA NR. 2, ET.1, AP.7
Cod poștal
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
500.496 lei
▼ 80,6%
Profit net
131.514 lei
▼ 90,0%
Datorii
148.263 lei
▼ 23,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 83.808 lei2022: 2.583.415 lei2023: 500.496 lei500 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 83.808 lei2022: 1.316.602 lei2023: 131.514 lei132 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 02022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
26,3%
Creștere CA an/an
-80,6%
CA / salariat
500.496 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023500.496 lei131.514 lei148.263 lei280.277 lei132.014 lei1
20222.583.415 lei1.316.602 lei194.221 lei1.455.369 lei1.261.148 lei1
202183.808 lei83.808 lei1.851.241 lei1.795.487 lei-55.754 lei0
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GENERAL IMOBCRIS REZIDENCE S.R.L.44254817în funcțiune
IMPACT INEDIT SERVICII S.R.L.48999564în dizolvare
SPECIAL EUROIMOB SERVICII S.R.L.51376221radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

SS
START STOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55520752 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EI
EMBLYC INSTAL S.R.L.
CUI 55520744 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TC
TAM CONSTRUCTII INOVATE S.R.L.
CUI 55518280 · Sector 2 Mun. Bucureşti
GG
GHERGAN GROUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55514483 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DC
DINU CONSTRUCT ACTIV S.R.L.
CUI 55505825 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AT
AMG TOP CONSTRUCŢIE S.R.L.
CUI 55504498 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NEW CONCEPT SAFEHOUSE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →