identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

VEEWIN S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 42867840J40/9224/2020Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
485mii lei
▼ 56,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−197mii lei
▼ 223,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, VEEWIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 484.846 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 56,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 197.388 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-197.388 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42867840
Nr. Reg. Comerțului
J40/9224/2020 · EUID ROONRC.J40/9224/2020
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-08-04 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. SFÂNTA VINERI, NR.32, CAMERA 1, BL.A5, SC.2, ET.4, AP.15
Cod poștal
30205
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
484.846 lei
▼ 56,6%
Profit net
-197.388 lei
▼ 223,5%
Datorii
937.632 lei
▼ 10,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 305.945 lei2024: 1.116.011 lei2025: 484.846 lei485 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -67.269 lei2024: 159.871 lei2025: -197.388 lei−197 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-40,7%
Creștere CA an/an
-56,6%
CA / salariat
484.846 lei
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-149,4%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+164,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025484.846 lei-197.388 lei937.632 lei1.069.109 lei132.131 lei1
20241.116.011 lei159.871 lei1.048.794 lei1.378.087 lei329.520 lei1
2023305.945 lei-67.269 lei675.566 lei860.929 lei186.037 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALPHA M CO SRL3902105radiată
EVER-EAST BAND SRL34733561în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

VC
VELNORA COMMERCE S.R.L.
CUI 55523309 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BG
BONMART GREEN S.R.L.
CUI 55488996 · Sector 3 Mun. Bucureşti
YS
YOBRIK S.R.L.
CUI 55477261 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MA
MEDITATION AND MANIFESTATION S.R.L.
CUI 55475554 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TS
TXTRADE S.R.L.
CUI 55455760 · Sector 3 Mun. Bucureşti
JE
JINMALL EURO S.R.L.
CUI 55427468 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VEEWIN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →