identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

VIDEOMANIAX S.R.L.

CAEN 5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
CUI 42940428J2020010197400Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13mii lei
▼ 84,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−46mii lei
▼ 240,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, VIDEOMANIAX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.462 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 84,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 45.800 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (117.006 lei) depășesc activele totale (104.115 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-12.891 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-45.800 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42940428
Nr. Reg. Comerțului
J2020010197400 · EUID ROONRC.J2020010197400
Cod CAEN
5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-08-20 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL UNIRII, NR.168, CAMERA 3, BL.T1, SC.1, ET.14, AP.1402
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
13.462 lei
▼ 84,4%
Profit net
-45.800 lei
▼ 240,2%
Datorii
117.006 lei
▼ 16,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 134.186 lei2024: 86.277 lei2025: 13.462 lei13 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 86.857 lei2024: 32.669 lei2025: -45.800 lei−46 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-340,2%
Creștere CA an/an
-84,4%
CA / salariat
13.462 lei
Datorii / active
112%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-33,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.462 lei-45.800 lei117.006 lei104.115 lei-12.891 lei1
202486.277 lei32.669 lei140.532 lei173.442 lei32.910 lei1
2023134.186 lei86.857 lei17.917 lei122.638 lei104.721 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ADSERVING IAGENCY.RO SRL24516360în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · Municipiul București

OS
OPUSRENTAL S.R.L.
CUI 55520701 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EO
EIGHT O EIGHT S.R.L.
CUI 54613470 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TI
TUNED IN S.R.L.
CUI 54103358 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LS
LYNXRCRDS S.R.L.
CUI 52376971 · Sector 4 Mun. Bucureşti
MR
MOTION RECORDS S.R.L.
CUI 51945351 · Sector 4 Mun. Bucureşti
RS
RAW SOCIETY S.R.L.
CUI 51858948 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VIDEOMANIAX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →