identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

EUROCONT HR&SSM S.R.L.

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 42941245J2021002395031Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
124mii lei
▲ 1,4% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▼ 49,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, EUROCONT HR&SSM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 123.665 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,4%. Rezultatul net a fost un profit de 22.737 lei. Datoriile totale au scăzut cu 41,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42941245
Nr. Reg. Comerțului
J2021002395031 · EUID ROONRC.J2021002395031
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-08-20 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Câmpulung
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. NICOLAE IORGA, NR.2, BL.A3, SC.A, ET.3, AP.14 · 2 firme aici
Cod poștal
115100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
123.665 lei
▲ 1,4%
Profit net
22.737 lei
▼ 49,0%
Datorii
10.063 lei
▼ 41,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 105.576 lei2024: 121.956 lei2025: 123.665 lei124 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 36.183 lei2024: 44.551 lei2025: 22.737 lei23 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,4%
Creștere CA an/an
+1,4%
CA / salariat
123.665 lei
Datorii / active
18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49,2%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+118,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025123.665 lei22.737 lei10.063 lei56.276 lei46.213 lei1
2024121.956 lei44.551 lei17.171 lei81.771 lei64.600 lei1
2023105.576 lei36.183 lei19.446 lei98.734 lei79.288 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NA
NICOLAE A. ION ASOCIATIE FAMILIALA
CUI 9940655 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
D&E UNLIMITED S.R.L.44608736în funcțiune
DARIUS ALARME & AUDIO SRL17199863radiată
DARIUS MOTORS SOLUTIONS S.R.L.48676857în funcțiune
GOLD LINE DISTRIBUTION S.R.L.49744410în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Argeș

MS
MARVAS SSM-PSI S.R.L.
CUI 53297434 · Mun. Câmpulung
OC
ORGANIZEAZA CU NOI S.R.L.
CUI 52159700 · Mun. Câmpulung
UP
UPWIND PROSERV S.R.L.
CUI 51592381 · Mun. Câmpulung
AO
ALD OPTIM S.R.L.
CUI 49761578 · Mun. Câmpulung
BI
BD IMOB EVAL S.R.L.
CUI 47410651 · Mun. Câmpulung
AC
AUDIT CONSULT RISCURI S.R.L.
CUI 44869120 · Mun. Câmpulung

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EUROCONT HR&SSM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →