identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

2FASTNET GROUP S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 42955976J2023000462036Plătitor TVA din 2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
30mii lei
▼ 53,4% vs. 2024
Profit net · 2025
25mii lei
▼ 29,9% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
11
SEAP · activ 2023
În anul 2025, 2FASTNET GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 30.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,4%. Rezultatul net a fost un profit de 25.200 lei. Datoriile totale au scăzut cu 67,8% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (30.769 lei) depășesc activele totale (30.041 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-728 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42955976
Nr. Reg. Comerțului
J2023000462036 · EUID ROONRC.J2023000462036
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-08-24 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Piteşti
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. RĂZBOIENI, NR.31, AP.1 · 2 firme aici
Cod poștal
110224

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
30.000 lei
▼ 53,4%
Profit net
25.200 lei
▼ 29,9%
Datorii
30.769 lei
▼ 67,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.445.469 lei2024: 64.407 lei2025: 30.000 lei30 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -105.854 lei2024: 35.966 lei2025: 25.200 lei25 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
84,0%
Creștere CA an/an
-53,4%
Datorii / active
102%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-66,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202530.000 lei25.200 lei30.769 lei30.041 lei-728 lei
202464.407 lei35.966 lei95.701 lei69.774 lei-25.927 lei1
20231.445.469 lei-105.854 lei213.254 lei151.361 lei-61.893 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Contracte publice (SEAP)

11

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
1.229 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
10
Valoare totală
27.086 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GA
GAMEHUB ARENA S.R.L.
CUI 54542159 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
2FASTNET BUSINESS CONSULTING S.R.L.43939774radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Argeș

EO
ECS ONE S.R.L.
CUI 55500879 · Mun. Piteşti
TF
TMA FOOD CONCEPT S.R.L.
CUI 54728357 · Mun. Piteşti
GV
GURU VEG S.R.L.
CUI 54420593 · Mun. Piteşti
LC
LUNA CAFFE S.R.L.
CUI 54141610 · Mun. Piteşti
DP
DELLA-PIZZAVAN S.R.L.
CUI 53849920 · Mun. Piteşti
XL
XO LOUGE CONCEPT S.R.L.
CUI 53433641 · Mun. Piteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
2FASTNET GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →