identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SSM VRANCEARO S.R.L.

CAEN 7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CUI 42996518J39/591/2020Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
276mii lei
▲ 44,7% vs. 2024
Profit net · 2025
58mii lei
▲ 524,0% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
În anul 2025, SSM VRANCEARO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 276.210 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 44,7%. Rezultatul net a fost un profit de 57.601 lei. Datoriile totale au scăzut cu 43,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42996518
Nr. Reg. Comerțului
J39/591/2020 · EUID ROONRC.J39/591/2020
Cod CAEN
7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7491, 7499, 8009. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-02 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Orş. Panciu
Adresă
JUD. VRANCEA, ORŞ. PANCIU, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.90, BL.8, ET.2, AP.7
Cod poștal
625400

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
276.210 lei
▲ 44,7%
Profit net
57.601 lei
▲ 524,0%
Datorii
10.332 lei
▼ 43,9%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 171.890 lei2024: 190.845 lei2025: 276.210 lei276 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 16.440 lei2024: -13.586 lei2025: 57.601 lei58 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,9%
Creștere CA an/an
+44,7%
CA / salariat
138.105 lei
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+51,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025276.210 lei57.601 lei10.332 lei68.133 lei57.801 lei2
2024190.845 lei-13.586 lei18.408 lei40.858 lei22.450 lei3
2023171.890 lei16.440 lei27.728 lei63.765 lei36.037 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
21.500 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · Vrancea

AE
ARMIF EXPERT SECURITY S.R.L.
CUI 49597670 · Sat Petreşti Com. Vânători
FM
FLORALEX-MAR 93 S.R.L.
CUI 49323594 · Sat Biceştii de Jos Com. Dumitreşti
OS
OANIOANIS S.R.L.
CUI 48925141 · Mun. Focşani
ER
ECOGREEN RECICONS S.R.L.
CUI 44866450 · Sat Jorăşti Com. Vânători
BS
BAROSERV S.R.L.
CUI 43452107 · Sat Pădureni Com. Tâmboeşti
SR
SAMEDI REAL S.R.L.
CUI 40177258 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SSM VRANCEARO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →