identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SPORTS CENTER & SPA S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 43010644J2020002261133Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
479mii lei
▼ 27,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−100mii lei
▼ 217,9% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, SPORTS CENTER & SPA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 479.336 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 99.689 lei. Datoriile totale au crescut cu 21,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (1.483.660 lei) depășesc activele totale (1.294.029 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-217.392 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-99.689 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43010644
Nr. Reg. Comerțului
J2020002261133 · EUID ROONRC.J2020002261133
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-04 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PRAGA, NR.2A
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
479.336 lei
▼ 27,1%
Profit net
-99.689 lei
▼ 217,9%
Datorii
1.483.660 lei
▲ 21,1%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.258.571 lei2024: 657.412 lei2025: 479.336 lei479 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -81.941 lei2024: 84.569 lei2025: -99.689 lei−100 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-20,8%
Creștere CA an/an
-27,1%
CA / salariat
239.668 lei
Datorii / active
115%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+66,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202595.048 €-19.767 €294.196 €256.594 €-43.107 €2
2024132.154 €17.000 €246.271 €233.188 €-23.630 €3
2023254.442 €-16.566 €165.706 €160.418 €-12.558 €7
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
FUN HORSE SRL30106977în funcțiune
PRESTIJE PRO SRL33374109activitate suspendată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Constanța

LP
LE PREMIER EVENTS S.R.L.
CUI 55536988 · Mun. Constanţa
DP
DUMI PANINI S.R.L.
CUI 55498779 · Mun. Constanţa
PS
PIZZA STOP ONE S.R.L.
CUI 55404057 · Mun. Constanţa
PG
PREST GMAM S.R.L.
CUI 55399830 · Mun. Constanţa
CW
CW WESTBOUT ME S.R.L.
CUI 55395811 · Mun. Constanţa
PT
PREMIUM TACOS BUZAU S.R.L.
CUI 55117580 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SPORTS CENTER & SPA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →