identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

LU-MA CEREALS TRADING S.R.L.

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 43015188J33/1132/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
750mii lei
▼ 88,1% vs. 2022
Profit net · 2023
−1,56mil lei
▼ 280,8% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2023, LU-MA CEREALS TRADING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 749.666 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 88,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.556.411 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (4.644.707 lei) depășesc activele totale (2.630.328 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-2.014.379 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-1.556.411 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43015188
Nr. Reg. Comerțului
J33/1132/2020 · EUID ROONRC.J33/1132/2020
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-07 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Siret
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Orş. Siret
Adresă
JUD. SUCEAVA, ORŞ. SIRET, STR. PRIMĂVERII, NR.3, ET.1, AP.4
Cod poștal
725500
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
749.666 lei
▼ 88,1%
Profit net
-1.556.411 lei
▼ 280,8%
Datorii
4.644.707 lei
▲ 8,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 11.862.229 lei2022: 6.317.375 lei2023: 749.666 lei750 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 23.645 lei2022: -408.735 lei2023: -1.556.411 lei−1,56 mil20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-207,6%
Creștere CA an/an
-88,1%
CA / salariat
749.666 lei
Datorii / active
177%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+62,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023749.666 lei-1.556.411 lei4.644.707 lei2.630.328 lei-2.014.379 lei1
20226.317.375 lei-408.735 lei4.263.622 lei3.859.693 lei-403.929 lei1
202111.862.229 lei23.645 lei2.317.727 lei2.322.533 lei4.806 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Suceava

TM
TEAM MARTIN S.R.L.
CUI 39049301 · Orş. Siret
SN
SIRET NESSAGRO S.R.L.
CUI 31520402 · Orş. Siret
AF
AGRO FURAJE FNC S.R.L.
CUI 54606988 · Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni
NR
NOVA RENAISSANCE S.R.L.
CUI 54548259 · Mun. Suceava
LC
LA CIMP NOU S.R.L.
CUI 51765253 · Sat Cajvana Orş. Cajvana
AI
AZET INVEST S.R.L.
CUI 49392861 · Mun. Rădăuţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LU-MA CEREALS TRADING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →