identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FRZ FINISAJE S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 43034740J2021005853235Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,08mil lei
▲ 73,3% vs. 2024
Profit net · 2025
75mii lei
▲ 260,9% vs. 2024
Salariați
5
▲ 66,7% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, FRZ FINISAJE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.079.214 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,3%. Rezultatul net a fost un profit de 74.625 lei. Datoriile totale au scăzut cu 32,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43034740
Nr. Reg. Comerțului
J2021005853235 · EUID ROONRC.J2021005853235
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-11 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Com. Mogoşoaia
Adresă
JUD. ILFOV, COM. MOGOŞOAIA, STR. DRUMUL MORII, NR.2, BL.C1, SC.3, ET.4, AP.15 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.079.214 lei
▲ 73,3%
Profit net
74.625 lei
▲ 260,9%
Datorii
109.511 lei
▼ 32,0%
Salariați
5
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 511.557 lei2024: 622.633 lei2025: 1.079.214 lei1,08 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -87.039 lei2024: -46.370 lei2025: 74.625 lei75 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,9%
Creștere CA an/an
+73,3%
CA / salariat
215.843 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
145,5%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+101,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.079.214 lei74.625 lei109.511 lei160.801 lei51.290 lei5
2024622.633 lei-46.370 lei161.020 lei137.686 lei-23.334 lei3
2023511.557 lei-87.039 lei171.912 lei194.948 lei23.036 lei4
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GC
GĂLBE COFFEE S.R.L.
CUI 50635395 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DAM SOLUTII FINISAJE S.R.L.45655841în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

B&
B & T CORPORATION IMPERIAL S.R.L.
CUI 38872996 · Com. Mogoşoaia
SS
SMART SERVICES CNS SRL
CUI 36646500 · Com. Mogoşoaia
DS
DMS STEEL MANAGEMENT SRL
CUI 36625396 · Com. Mogoşoaia
SA
SANCON SRL
CUI 18357252 · Com. Mogoşoaia
Z7
ZEN 7-24 GROUP S.R.L.
CUI 55515993 · Sat Corbeanca Com. Corbeanca
EC
ED CONSTRUCTION LIFE S.R.L.
CUI 55512946 · Orş. Măgurele

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FRZ FINISAJE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →