identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

LARA LINE 2020 S.R.L.

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 43068832J22/2201/2020Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
60,53mil lei
▲ 6,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,17mil lei
▲ 43,3% vs. 2024
Salariați
16
▲ 23,1% vs. 2024
Contracte publice
85
SEAP · activ 2024
În anul 2025, LARA LINE 2020 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 60.525.484 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.171.559 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43068832
Nr. Reg. Comerțului
J22/2201/2020 · EUID ROONRC.J22/2201/2020
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-18 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LASCĂR CATARGI, NR.1, IMOBIL C1. OFICIU, ET.1
Cod poștal
700107
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
60.525.484 lei
▲ 6,2%
Profit net
1.171.559 lei
▲ 43,3%
Datorii
23.913.242 lei
▲ 26,9%
Salariați
16
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 43.747.815 lei2024: 56.970.702 lei2025: 60.525.484 lei60,53 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 319.423 lei2024: 817.561 lei2025: 1.171.559 lei1,17 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 132025: 161620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,9%
Creștere CA an/an
+6,2%
CA / salariat
3.782.843 lei
Datorii / active
92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+317,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202560.525.484 lei1.171.559 lei23.913.242 lei26.043.979 lei2.133.472 lei16
202456.970.702 lei817.561 lei18.840.010 lei20.195.712 lei1.358.465 lei13
202343.747.815 lei319.423 lei14.939.731 lei15.479.465 lei540.904 lei12
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

85

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
85
Valoare totală
198.181 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EMMAFARM SRL10759467radiată
LARA FARM SRL17974659în funcțiune
LARA LINE SRL16385183radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Iași

MI
MEDNOVA INNOVATION S.R.L.
CUI 55026008 · Mun. Iaşi
RD
RETAIL DIRECT COMMERCE S.R.L.
CUI 53255960 · Mun. Iaşi
AH
ATC HOLDING S.R.L.
CUI 52554769 · Mun. Iaşi
ME
MEDEFERENT EU S.R.L.
CUI 52187409 · Mun. Iaşi
LS
LIAM S.R.L.
CUI 51153831 · Mun. Iaşi
CS
CENTROVAC S.R.L.
CUI 51079581 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LARA LINE 2020 S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →