identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

TASE INVEST S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 43074648J03/1478/2020Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
266mii lei
▼ 11,0% vs. 2023
Profit net · 2024
12mii lei
▼ 35,6% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2024, TASE INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 266.313 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,0%. Rezultatul net a fost un profit de 12.358 lei. Datoriile totale au scăzut cu 35,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43074648
Nr. Reg. Comerțului
J03/1478/2020 · EUID ROONRC.J03/1478/2020
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-21 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
266.313 lei
▼ 11,0%
Profit net
12.358 lei
▼ 35,6%
Datorii
78.255 lei
▼ 35,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 330.010 lei2023: 299.077 lei2024: 266.313 lei266 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 10.352 lei2023: 19.178 lei2024: 12.358 lei12 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
4,6%
Creștere CA an/an
-11,0%
CA / salariat
266.313 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,0%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+103,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024266.313 lei12.358 lei78.255 lei113.083 lei47.600 lei1
2023299.077 lei19.178 lei120.571 lei138.813 lei35.242 lei1
2022330.010 lei10.352 lei66.468 lei82.532 lei16.064 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Argeș

1C
10X CARGO S.R.L.
CUI 51084499 · Sat Păcioiu Com. Coşeşti
I&
IONUT & ROXY TOP TRANS S.R.L.
CUI 39166441 · Sat Păcioiu Com. Coşeşti
AL
AGDB LOGISTIC SPEED TOP S.R.L.
CUI 38406821 · Sat Păcioiu Com. Coşeşti
DT
DANI TRANSPORT 2002 SRL
CUI 14614140 · Sat Păcioiu Com. Coşeşti
GT
GLOBAL TRANSPORT CARS S.R.L.
CUI 55507842 · Sat Băbana Com. Băbana
MT
MOICY TRANS S.R.L.
CUI 55500909 · Sat Rucăr Com. Rucăr

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TASE INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →