identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

DIADAN FINISAJE S.R.L.

CAEN 4323 — Lucrări de izolații
CUI 43081661J2020002948124Plătitor TVA din 2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
346mii lei
▼ 49,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−160mii lei
▼ 180,1% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, DIADAN FINISAJE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 345.745 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 49,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 160.303 lei. Datoriile totale au crescut cu 93,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (155.137 lei) depășesc activele totale (152.634 lei) în 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-160.303 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43081661
Nr. Reg. Comerțului
J2020002948124 · EUID ROONRC.J2020002948124
Cod CAEN
4323 — Lucrări de izolații
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-22 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
345.745 lei
▼ 49,5%
Profit net
-160.303 lei
▼ 180,1%
Datorii
155.137 lei
▲ 93,1%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 299.535 lei2024: 684.664 lei2025: 345.745 lei346 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -76.072 lei2024: 200.091 lei2025: -160.303 lei−160 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 52025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-46,4%
Creștere CA an/an
-49,5%
CA / salariat
86.436 lei
Datorii / active
102%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.341,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+25,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025345.745 lei-160.303 lei155.137 lei152.634 lei11.953 lei4
2024684.664 lei200.091 lei80.338 lei252.246 lei172.256 lei5
2023299.535 lei-76.072 lei63.355 lei35.521 lei-27.834 lei5
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de izolații · Cluj

UA
UTIL ALPIN SOLUTION S.R.L.
CUI 36497270 · Sat Floreşti Com. Floreşti
IS
IZONOM S.R.L.
CUI 54930029 · Mun. Cluj-Napoca
AT
ALS THERMAL INSULATION & CLADDING S.R.L.
CUI 54545570 · Mun. Gherla
BC
BOLLIN CONSTRUCT S.R.L.-D.
CUI 54142527 · Sat Bonţida Com. Bonţida
MS
MIXTNICOCONSTRUCT S.R.L.
CUI 54099435 · Sat Luna Com. Luna
IC
INTESA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52972486 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DIADAN FINISAJE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →