identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

MEDICAL CONFORT SATU MARE S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 43088848J30/794/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
91mii lei
▲ 222,3% vs. 2023
Profit net · 2024
42mii lei
▲ 832,5% vs. 2023
Salariați
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2024, MEDICAL CONFORT SATU MARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 90.709 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 222,3%. Rezultatul net a fost un profit de 41.885 lei. Datoriile totale au crescut cu 121,4% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43088848
Nr. Reg. Comerțului
J30/794/2020 · EUID ROONRC.J30/794/2020
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-23 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. TRANDAFIRILOR, NR.64
Cod poștal
440089
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
90.709 lei
▲ 222,3%
Profit net
41.885 lei
▲ 832,5%
Datorii
6.259 lei
▲ 121,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 58.763 lei2023: 28.148 lei2024: 90.709 lei91 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 28.495 lei2023: -5.718 lei2024: 41.885 lei42 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
46,2%
Creștere CA an/an
+222,3%
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
68,0%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+25,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202490.709 lei41.885 lei6.259 lei67.841 lei61.582 lei
202328.148 lei-5.718 lei2.827 lei65.489 lei62.662 lei
202258.763 lei28.495 lei3.567 lei90.117 lei86.550 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EMAG SHOP INTERNATIONAL S.R.L.40478285în funcțiune
FARMACIA ARDELEANĂ S.R.L.50411401în funcțiune
HILLVITAL WEBSHOP SRL35462207radiată
SZATMAR PRESS EURO BAR SRL29136966activitate suspendată
DR TREBEN HERBATIKUM S.R.L.49353986în funcțiune
REAL ESTATE CORPORATION ROMANIA SRL13950770activitate suspendată
SZATMAR PRESS SRL16088336radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Satu Mare

GS
GEZARIO S.R.L.
CUI 55434244 · Mun. Satu Mare
DC
DEADEI CENTER S.R.L.
CUI 54728160 · Mun. Satu Mare
SM
SIMFINITY MS S.R.L.
CUI 54585516 · Mun. Satu Mare
EI
EVAMARIA INNOVATION S.R.L.
CUI 54539021 · Mun. Satu Mare
NA
NUTRACARE AE S.R.L.
CUI 52965543 · Mun. Satu Mare
SS
SAVABAEU S.R.L.
CUI 52249757 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MEDICAL CONFORT SATU MARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →