identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

RR SAFE SUPORT S.R.L.

CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 43124312J22/2324/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
150mii lei
▼ 38,7% vs. 2021
Profit net · 2022
101mii lei
▼ 43,5% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2022, RR SAFE SUPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 150.145 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 38,7%. Rezultatul net a fost un profit de 101.476 lei. Datoriile totale au scăzut cu 96,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43124312
Nr. Reg. Comerțului
J22/2324/2020 · EUID ROONRC.J22/2324/2020
Cod CAEN
6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6020, 6039, 6310. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-01 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Chicerea Com. Tomeşti
Adresă
JUD. IAŞI, SAT CHICEREA COM. TOMEŞTI, STR. RELEU, NR.3 · 3 firme aici
Cod poștal
707516
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2022)
150.145 lei
▼ 38,7%
Profit net
101.476 lei
▼ 43,5%
Datorii
412 lei
▼ 96,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 59.282 lei2021: 244.837 lei2022: 150.145 lei150 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 42.686 lei2021: 179.475 lei2022: 101.476 lei101 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 02021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
67,6%
Creștere CA an/an
-38,7%
CA / salariat
150.145 lei
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202231.998 $21.626 $88 $23.248 $23.160 $1
202158.813 $43.112 $3.065 $48.821 $44.563 $1
202013.977 $10.064 $1.042 $11.154 $10.112 $0

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

IS
INOVELLE S.R.L.
CUI 52585366 · Activități de tratament și înfrumusețare
RS
RR SUPORT BUSINESS S.R.L.
CUI 42646636 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALLE ADVERTISING SRL36475990radiată
RR GROUP S.R.L.51396016în funcțiune
RR SUPORT BUSINESS S.R.L.42646636radiată
R & R CONT AND BUSINESS SOLUTIONS SRL38039792în funcțiune
R & R CONT SOLUTIONS S.R.L.33880564radiată
START LEGAL CONSULTING S.R.L.53215825în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Iași

CI
CRISMARIU INNOVATION S.R.L.
CUI 51027493 · Mun. Iaşi
WS
WEBAGENCY S.R.L.
CUI 50827374 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
GS
GCMEDIA S.R.L.
CUI 50791246 · Mun. Iaşi
DS
DESIGNLAB S.R.L.
CUI 50611108 · Mun. Iaşi
NS
NOVAWORKS S.R.L.
CUI 50525171 · Sat Cozmeşti Com. Stolniceni-Prăjescu
PS
PIXELDEV S.R.L.
CUI 50449708 · Sat Rediu Com. Rediu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RR SAFE SUPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →