identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

HAIR MANUFACTORY S.R.L.

CAEN 4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
CUI 43139968J2020012848405Plătitor TVA din 2024TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,49mil lei
▲ 75,9% vs. 2024
Profit net · 2025
614mii lei
▼ 0,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, HAIR MANUFACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.494.320 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 75,9%. Rezultatul net a fost un profit de 613.986 lei. Datoriile totale au crescut cu 29,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43139968
Nr. Reg. Comerțului
J2020012848405 · EUID ROONRC.J2020012848405
Cod CAEN
4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-05 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR AVIAŢIEI, NR.72, SC.1, ET.4, AP.50A
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.494.320 lei
▲ 75,9%
Profit net
613.986 lei
▼ 0,7%
Datorii
976.175 lei
▲ 29,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.801 lei2024: 1.417.908 lei2025: 2.494.320 lei2,49 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -35.443 lei2024: 618.585 lei2025: 613.986 lei614 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,6%
Creștere CA an/an
+75,9%
CA / salariat
2.494.320 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+345,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025558.701 $137.526 $218.653 $356.699 $146.467 $1
2024308.408 $134.548 $163.980 $303.013 $139.188 $1
20231.268 $-7.746 $85.961 $90.623 $4.662 $1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GLOWLINE DISTRIBUTION S.R.L.54434270în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · Municipiul București

AG
A-GLOW GROUP S.R.L.
CUI 54835060 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PB
PLANET B CARE S.R.L.
CUI 54605680 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DS
DALIOTTI S.R.L.
CUI 54517082 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GD
GLOWLINE DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 54434270 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RS
RADIANTIS S.R.L.
CUI 54232492 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RP
RIIFFS PARFUMS S.R.L.
CUI 53348023 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HAIR MANUFACTORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →