identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

BELMONT INVEST S.R.L.

CAEN 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CUI 43161795J15/1038/2020Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
9,46mil lei
▲ 14,2% vs. 2024
Profit net · 2025
466mii lei
▲ 1.381,3% vs. 2024
Salariați
34
▲ 25,9% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, BELMONT INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.460.396 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,2%. Rezultatul net a fost un profit de 465.669 lei. Datoriile totale au crescut cu 109,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 34.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43161795
Nr. Reg. Comerțului
J15/1038/2020 · EUID ROONRC.J15/1038/2020
Cod CAEN
5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-08 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Orş. Fieni
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. FIENI, STR. ÎNVĂŢĂTOR CONSTANTIN POPESCU, NR.5 · 3 firme aici
Cod poștal
135100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
9.460.396 lei
▲ 14,2%
Profit net
465.669 lei
▲ 1.381,3%
Datorii
5.515.276 lei
▲ 109,0%
Salariați
34
▲ +7
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.019.740 lei2024: 8.281.913 lei2025: 9.460.396 lei9,46 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.109.668 lei2024: 31.437 lei2025: 465.669 lei466 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 292024: 272025: 343420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,9%
Creștere CA an/an
+14,2%
CA / salariat
278.247 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+18,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.460.396 lei465.669 lei5.515.276 lei9.329.032 lei3.876.903 lei34
20248.281.913 lei31.437 lei2.638.890 lei8.959.344 lei6.415.875 lei27
202310.019.740 lei5.109.668 lei1.429.390 lei8.358.328 lei6.928.938 lei29
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RM
RIO MAT S.R.L.
CUI 49345061 · Producția de energie electrică
MG
MATE GREEN ENERGY S.R.L.
CUI 29522118 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Hoteluri și alte facilități de cazare similare · Dâmbovița

NS
NACUSI S.R.L.
CUI 53877814 · Loc. Costeşti Orş. Fieni
PL
PENSIUNEA LOBO S.R.L.
CUI 53243930 · Mun. Târgovişte
KM
KOTO MONTAN GRUP S.R.L.
CUI 52186896 · Sat Dobreşti Com. Moroeni
CM
COUNTRY MC GRUP S.R.L.
CUI 51634487 · Sat Ghimpaţi Orş. Răcari
IC
INDRA CONCEPT S.R.L.
CUI 51357610 · Sat Samurcaşi Com. Crevedia
CS
CASA SANATORIALĂ A PENSIONARILOR S.R.L.
CUI 51087614 · Orş. Pucioasa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BELMONT INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →