identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

BREBENE INVEST S.R.L.

CAEN 4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
CUI 43161868J15/1036/2020Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
586mii lei
▼ 39,7% vs. 2022
Profit net · 2023
−13mii lei
▼ 114,9% vs. 2022
Salariați
2
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2023, BREBENE INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 585.909 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 39,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.882 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-12.882 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43161868
Nr. Reg. Comerțului
J15/1036/2020 · EUID ROONRC.J15/1036/2020
Cod CAEN
4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-08 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.136, BL.D20, SC.2, ET.3, AP.39
Cod poștal
21337
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
585.909 lei
▼ 39,7%
Profit net
-12.882 lei
▼ 114,9%
Datorii
137.344 lei
▼ 28,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 147.550 lei2022: 972.340 lei2023: 585.909 lei586 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 39.063 lei2022: 86.255 lei2023: -12.882 lei−13 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 22023: 2220212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-2,2%
Creștere CA an/an
-39,7%
CA / salariat
292.955 lei
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26,7%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+523,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023585.909 lei-12.882 lei137.344 lei185.514 lei48.170 lei2
2022972.340 lei86.255 lei190.925 lei317.197 lei126.272 lei2
2021147.550 lei39.063 lei30.496 lei70.513 lei40.017 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
HAIZENG B-COMERCE S.R.L.47917159în funcțiune
MAVECO PREST S.R.L.33694383în funcțiune
NOBILA CASA PRODEXIM SRL0
TES DANY SERVICE SRL33752514în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · Municipiul București

AC
ALEXONE COMMERCE S.R.L.
CUI 55235136 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RT
RADACINI TEAM S.R.L.
CUI 53776348 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LR
LM RECYCLING TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L.
CUI 52006073 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TR
THOTH R&D S.R.L.
CUI 51347170 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BS
BBCDISTRIBUTION S.R.L.
CUI 50149085 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MM
MSL MACHINE SALES & LEASING S.R.L.
CUI 49383383 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BREBENE INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →