identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

R & D CATHERING MED S.R.L.

CAEN 5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CUI 43205042J2020001395321Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,47mil lei
▲ 21,7% vs. 2024
Profit net · 2025
121mii lei
▼ 65,0% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2022
În anul 2025, R & D CATHERING MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.471.720 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,7%. Rezultatul net a fost un profit de 120.905 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43205042
Nr. Reg. Comerțului
J2020001395321 · EUID ROONRC.J2020001395321
Cod CAEN
5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-19 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Mediaş
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. PETRU RAREŞ, NR.4, AP.3
Cod poștal
551019
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.471.720 lei
▲ 21,7%
Profit net
120.905 lei
▼ 65,0%
Datorii
293.013 lei
▼ 40,6%
Salariați
4
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 160.828 lei2024: 1.209.205 lei2025: 1.471.720 lei1,47 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -107.779 lei2024: 345.222 lei2025: 120.905 lei121 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,2%
Creștere CA an/an
+21,7%
CA / salariat
367.930 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+81,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.471.720 lei120.905 lei293.013 lei726.410 lei433.397 lei4
20241.209.205 lei345.222 lei493.038 lei736.291 lei243.253 lei2
2023160.828 lei-107.779 lei245.374 lei143.405 lei-101.969 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.550 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · Sibiu

RG
ROMANA GOURMET S.R.L.
CUI 47096673 · Mun. Mediaş
SB
SERENITY BY EDELWEISS MEDIAŞ S.R.L.
CUI 38108825 · Mun. Mediaş
SC
STEPHY CATERING CONSULT S.R.L.
CUI 34155514 · Mun. Mediaş
AT
ACVILA-TIPATOARE SRL
CUI 31718796 · Mun. Mediaş
FR
FRIULI SRL
CUI 17999947 · Mun. Mediaş
CS
CATERING SB S.R.L.
CUI 54968473 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
R & D CATHERING MED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →