identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

RAUL SIC SYNERGY INSTAL S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 43226258J2020000918107Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,57mil lei
▲ 130,1% vs. 2024
Profit net · 2025
11mii lei
▲ 107,6% vs. 2024
Salariați
9
▲ 12,5% vs. 2024
Contracte publice
7
SEAP · activ 2021
În anul 2025, RAUL SIC SYNERGY INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.567.636 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 130,1%. Rezultatul net a fost un profit de 10.542 lei. Datoriile totale au crescut cu 155,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (666.278 lei) depășesc activele totale (555.195 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-111.083 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43226258
Nr. Reg. Comerțului
J2020000918107 · EUID ROONRC.J2020000918107
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-22 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Potoceni Com. Mărăcineni
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT POTOCENI COM. MĂRĂCINENI, STR. CENTRALĂ POTOCENI, NR.110 · 2 firme aici
Cod poștal
127327

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.567.636 lei
▲ 130,1%
Profit net
10.542 lei
▲ 107,6%
Datorii
666.278 lei
▲ 155,9%
Salariați
9
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 566.235 lei2024: 681.397 lei2025: 1.567.636 lei1,57 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 199.924 lei2024: -138.082 lei2025: 10.542 lei11 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 82025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,7%
Creștere CA an/an
+130,1%
CA / salariat
174.182 lei
Datorii / active
120%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+115,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025351.134 $2.361 $149.239 $124.358 $-24.881 $9
2024148.210 $-30.034 $56.629 $30.174 $-26.455 $8
2023123.746 $43.692 $29.464 $73.381 $43.917 $3
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Contracte publice (SEAP)

7

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
7
Valoare totală
33.762 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

L&
LYV & SYC DURABIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49626555 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Buzău

VC
VNR CONSTRUCTION & WATER SYSTEMS S.R.L.
CUI 54175893 · Sat Potoceni Com. Mărăcineni
TT
TRIFILLI TIM S.R.L.
CUI 55435800 · Sat Focşănei Com. Vadu Paşii
LP
LNA PROINSTAL SERV S.R.L.
CUI 54945453 · Mun. Buzău
MI
MRX INSTAL THERMO SERV S.R.L.
CUI 54405216 · Sat Ruşeţu Com. Ruşeţu
SE
SMART ELECTROTERMIC S.R.L.
CUI 54381540 · Sat Focşănei Com. Vadu Paşii
PS
PSI SEM TUDOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54308914 · Mun. Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAUL SIC SYNERGY INSTAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →