identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

CONTROL INSTALAŢII AMBIENT SUD S.R.L.

CAEN 4324 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
CUI 43229335J2020014035405Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
70mii lei
▼ 46,5% vs. 2023
Profit net · 2024
−25mii lei
▼ 149,2% vs. 2023
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2023
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2024, CONTROL INSTALAŢII AMBIENT SUD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 69.675 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.465 lei. Datoriile totale au crescut cu 338,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-25.465 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43229335
Nr. Reg. Comerțului
J2020014035405 · EUID ROONRC.J2020014035405
Cod CAEN
4324 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-23 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL VITAN, NR.219, BL.10, SC.3, ET.8, AP.161
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
69.675 lei
▼ 46,5%
Profit net
-25.465 lei
▼ 149,2%
Datorii
23.876 lei
▲ 338,1%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 222.129 lei2023: 130.255 lei2024: 69.675 lei70 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 87.470 lei2023: 51.744 lei2024: -25.465 lei−25 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 22024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-36,5%
Creștere CA an/an
-46,5%
CA / salariat
69.675 lei
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.942,4%
Creștere medie anuală (2020–2024)
-0,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202469.675 lei-25.465 lei23.876 lei24.909 lei1.311 lei1
2023130.255 lei51.744 lei5.450 lei32.329 lei26.879 lei2
2022222.129 lei87.470 lei0 lei43.245 lei43.245 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EXPERT AMBIENTAL INSTAL S.R.L.44846347în funcțiune
MAGDA LIMITED SRL11344700radiată
TECHNO AMBIENT INSTAL SRL31218960radiată
TECHNO NOVA INSTAL S.R.L.48740810în funcțiune
TEHNO INSTALAŢII DURABILE SRL36187016radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de instalații pentru construcții · Municipiul București

SS
SARAG SYSTEMS S.R.L.
CUI 53347419 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SM
SEBASTIAN MONTAJ S.R.L.
CUI 52567963 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MN
MDA NORD S.R.L.
CUI 52388917 · Sector 3 Mun. Bucureşti
LP
LIFT PRO BUCURESTI S.R.L.
CUI 51736258 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TN
TECHNO NOVA INSTAL S.R.L.
CUI 48740810 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MS
MEDDE S.R.L.
CUI 47971778 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONTROL INSTALAŢII AMBIENT SUD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →