identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

TARNUM JAVA S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 43234846J2020014103401Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,29mil lei
▼ 35,7% vs. 2024
Profit net · 2025
1,86mil lei
▲ 1,6% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, TARNUM JAVA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.293.508 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 35,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.859.767 lei. Datoriile totale au crescut cu 229,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43234846
Nr. Reg. Comerțului
J2020014103401 · EUID ROONRC.J2020014103401
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-23 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR ION BAIULESCU, NR.3, PARTER, AP.2
Cod poștal
50221
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.293.508 lei
▼ 35,7%
Profit net
1.859.767 lei
▲ 1,6%
Datorii
4.049.656 lei
▲ 229,3%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 11.863.203 lei2024: 8.228.285 lei2025: 5.293.508 lei5,29 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.634.631 lei2024: 1.831.022 lei2025: 1.859.767 lei1,86 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
35,1%
Creștere CA an/an
-35,7%
CA / salariat
2.646.754 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+54,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.049.654 €368.775 €803.009 €1.167.730 €368.822 €2
20241.654.060 €368.074 €247.201 €614.299 €368.122 €2
20232.398.351 €936.971 €247.523 €1.183.303 €937.019 €3
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BAELDUNG SRL34676660radiată
BENTUSI SRL35020329în funcțiune
FERMA SALVATERRA S.R.L.50279786în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

C&
CLICK & CART MARKET S.R.L.
CUI 55504447 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AH
ALVERIX HUB S.R.L.
CUI 55470956 · Sector 5 Mun. Bucureşti
MT
MAI TRADE INT S.R.L.
CUI 55459397 · Sector 5 Mun. Bucureşti
OC
OUTFIT CENTRAL S.R.L.
CUI 55429124 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CA
CLUB22 ACTIVEWEAR S.R.L.
CUI 55423920 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TS
TRA STUDIO S.R.L.
CUI 55423865 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TARNUM JAVA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →