identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

HAVIN FOOD PRODUCTION S.R.L.

CAEN 1089 — Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CUI 43257394J2020014393402Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
336mii lei
▲ 38,9% vs. 2023
Profit net · 2024
177mii lei
▲ 138,6% vs. 2023
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2023
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2024, HAVIN FOOD PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 335.848 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 38,9%. Rezultatul net a fost un profit de 176.605 lei. Datoriile totale au scăzut cu 49,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43257394
Nr. Reg. Comerțului
J2020014393402 · EUID ROONRC.J2020014393402
Cod CAEN
1089 — Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-29 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.298
Cod poștal
21192
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
335.848 lei
▲ 38,9%
Profit net
176.605 lei
▲ 138,6%
Datorii
24.493 lei
▼ 49,6%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 48.937 lei2023: 241.795 lei2024: 335.848 lei336 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -63.515 lei2023: 74.018 lei2024: 176.605 lei177 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 22024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
52,6%
Creștere CA an/an
+38,9%
CA / salariat
335.848 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
109,6%
Creștere medie anuală (2021–2024)
+102,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024335.848 lei176.605 lei24.493 lei185.578 lei161.085 lei1
2023241.795 lei74.018 lei48.631 lei33.111 lei-15.520 lei2
202248.937 lei-63.515 lei113.305 lei23.767 lei-89.538 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · Municipiul București

GB
GABIFLOR BISTRO S.R.L.
CUI 46141431 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SE
SARMIS EVOLUTION S.R.L.
CUI 44672330 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HV
HOLISTIC VISION S.R.L.
CUI 44076027 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LI
LYNN INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 39299820 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AE
ANES EVOLUTION S.R.L.
CUI 38324128 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LL
LIVADA LUI EUFROSIN SRL
CUI 37740920 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HAVIN FOOD PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →