identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

INTERDIESEL S.R.L.

CAEN 4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
CUI 43301066J2020014939408Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
7,88mil lei
▼ 24,3% vs. 2024
Profit net · 2025
1,17mil lei
▲ 85,1% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
În anul 2025, INTERDIESEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.877.943 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 24,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.174.190 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43301066
Nr. Reg. Comerțului
J2020014939408 · EUID ROONRC.J2020014939408
Cod CAEN
4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-11-09 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR POGOANELOR, NR.1-3, CORPUL C12. CAMERA P07
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
7.877.943 lei
▼ 24,3%
Profit net
1.174.190 lei
▲ 85,1%
Datorii
2.377.345 lei
▲ 2,3%
Salariați
5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.495.826 lei2024: 10.407.314 lei2025: 7.877.943 lei7,88 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.118.444 lei2024: 634.357 lei2025: 1.174.190 lei1,17 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,9%
Creștere CA an/an
-24,3%
CA / salariat
1.575.589 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.562.123 €232.831 €471.405 €787.068 €317.570 €5
20242.092.091 €127.519 €467.291 €652.053 €185.696 €5
20232.121.912 €226.113 €871.002 €1.099.339 €228.337 €4

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
303.336 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
INDUSTRIAL TOTAL DIESEL S.R.L.36009620în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat · Municipiul București

IT
INTRACOM TECHNIC DIRECT S.R.L.
CUI 55504501 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TE
TECHNICATEX EXPERT S.R.L.
CUI 54189597 · Sector 4 Mun. Bucureşti
SR
SILVENT ROMANIA S.R.L.
CUI 52791463 · Sector 4 Mun. Bucureşti
WS
WIREFLOW S.R.L.
CUI 52745327 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AE
A&A EQUIPMENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 52628599 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ED
EDILMAT DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 51912109 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INTERDIESEL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →