identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

GGM GASTRO EST RO S.R.L.

CAEN 4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
CUI 43302320J2020005323236Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,44mil lei
▼ 2,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−9.615lei
▼ 107,9% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, GGM GASTRO EST RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.438.690 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 9.615 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-9.615 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43302320
Nr. Reg. Comerțului
J2020005323236 · EUID ROONRC.J2020005323236
Cod CAEN
4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-11-09 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Chitila
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. MACULUI, NR.3, CLĂDIRE C5. NC 56345
Cod poștal
77045
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.438.690 lei
▼ 2,2%
Profit net
-9.615 lei
▼ 107,9%
Datorii
640.807 lei
▼ 5,1%
Salariați
5
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.495.166 lei2024: 2.493.982 lei2025: 2.438.690 lei2,44 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 15.124 lei2024: 122.291 lei2025: -9.615 lei−9.61520232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 42025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,4%
Creștere CA an/an
-2,2%
CA / salariat
487.738 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5,5%
Creștere medie anuală (2021–2025)
-0,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.438.690 lei-9.615 lei640.807 lei816.066 lei175.763 lei5
20242.493.982 lei122.291 lei675.011 lei859.911 lei185.378 lei4
20231.495.166 lei15.124 lei498.426 lei578.563 lei80.220 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
15.478 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat · Ilfov

MC
MEIKO CLEAN SOLUTIONS ROMANIA S.R.L.
CUI 55393055 · Orş. Chitila
AR
ALEXANDRIS ROMANIA S.R.L.
CUI 13587790 · Orş. Chitila
EE
EUROSUN ENERGY S.R.L.
CUI 55501793 · Orş. Voluntari
HU
HIKARI ULTRA EDGE S.R.L.
CUI 55434295 · Orş. Voluntari
RS
REUTILAJE S.R.L.
CUI 55172208 · Sat Olteni Com. Clinceni
FP
FINECORE PRECISION S.R.L.
CUI 54489764 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GGM GASTRO EST RO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →