identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

ARIMINIA CENTRU DE INGRIJIRE SI RECUPERARE S.R.L.

CAEN 8710 — Activități ale centrelor de îngrijire medicală
CUI 43328517J2020015414407Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
827mii lei
▼ 0,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−110mii lei
▼ 182,5% vs. 2024
Salariați
9
▼ 18,2% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, ARIMINIA CENTRU DE INGRIJIRE SI RECUPERARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 826.523 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 109.987 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (122.256 lei) depășesc activele totale (93.608 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-27.803 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-109.987 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43328517
Nr. Reg. Comerțului
J2020015414407 · EUID ROONRC.J2020015414407
Cod CAEN
8710 — Activități ale centrelor de îngrijire medicală
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-11-13 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARCULUI, NR.26, ET.1, AP.4
Cod poștal
21034
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
826.523 lei
▼ 0,8%
Profit net
-109.987 lei
▼ 182,5%
Datorii
122.256 lei
▼ 9,4%
Salariați
9
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 615.268 lei2024: 832.938 lei2025: 826.523 lei827 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 219.192 lei2024: 133.314 lei2025: -109.987 lei−110 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 112025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-13,3%
Creștere CA an/an
-0,8%
CA / salariat
91.836 lei
Datorii / active
131%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+81,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025826.523 lei-109.987 lei122.256 lei93.608 lei-27.803 lei9
2024832.938 lei133.314 lei134.969 lei271.100 lei136.693 lei11
2023615.268 lei219.192 lei38.187 lei260.758 lei222.571 lei4
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor de îngrijire medicală · Municipiul București

CX
COSALI XPERT S.R.L.
CUI 50691972 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LB
LA BUNICA ILINCA S.R.L.
CUI 48458305 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SA
SSP ACTIV SRL
CUI 33790046 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EM
ELYSIUM MEDCARE S.R.L.
CUI 55198224 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EP
ECHO PALLIATIVE CARE SIBIU S.R.L.
CUI 54766970 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EP
ECHO PALLIATIVE CARE ORADEA S.R.L.
CUI 54766644 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARIMINIA CENTRU DE INGRIJIRE SI RECUPERARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →