identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

TELIO SYSTEMS S.R.L.

CAEN 4650 — Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
CUI 43383031J2020016324408Plătitor TVA din 2021TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,07mil lei
▲ 38,3% vs. 2024
Profit net · 2025
252mii lei
▼ 32,3% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, TELIO SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.066.175 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 38,3%. Rezultatul net a fost un profit de 251.647 lei. Datoriile totale au crescut cu 674,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43383031
Nr. Reg. Comerțului
J2020016324408 · EUID ROONRC.J2020016324408
Cod CAEN
4650 — Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-11-26 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS PANTELIMON, NR.254, BL.55, SC.B, ET.2, AP.63
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.066.175 lei
▲ 38,3%
Profit net
251.647 lei
▼ 32,3%
Datorii
484.689 lei
▲ 674,4%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 812.755 lei2024: 770.817 lei2025: 1.066.175 lei1,07 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 86.203 lei2024: 371.450 lei2025: 251.647 lei252 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
23,6%
Creștere CA an/an
+38,3%
CA / salariat
533.088 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+205,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025211.413 €49.899 €96.109 €146.056 €49.947 €2
2024154.951 €74.669 €12.582 €104.179 €91.598 €1
2023164.312 €17.427 €71.291 €97.322 €26.032 €1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CLASIC WEAR SRL15991521radiată
E & D EAST CONSULTING SRL11773494radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · Municipiul București

GB
GREEN BATTERY RECYCLING S.R.L.
CUI 55423628 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MI
MULLER INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 55006574 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NG
NEXA GLOBUS GROUP S.R.L.
CUI 54946580 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ES
ENTREMAT S.R.L.
CUI 54686057 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ER
ECOMAL ROMANIA S.R.L.
CUI 54675007 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VELENIX SERVICES AND COMMERCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 54624666 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TELIO SYSTEMS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →