identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

TIBES MEDICAL CENTER S.R.L.

CAEN 8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
CUI 43388152J2020016371400Plătitor TVA din 2021TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
668mii lei
▲ 19,4% vs. 2024
Profit net · 2025
113mii lei
▲ 101,1% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2021
În anul 2025, TIBES MEDICAL CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 667.523 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,4%. Rezultatul net a fost un profit de 113.093 lei. Datoriile totale au crescut cu 33,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43388152
Nr. Reg. Comerțului
J2020016371400 · EUID ROONRC.J2020016371400
Cod CAEN
8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-11-26 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR VASILE LUPU, NR.1B
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
667.523 lei
▲ 19,4%
Profit net
113.093 lei
▲ 101,1%
Datorii
490.681 lei
▲ 33,2%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 403.954 lei2024: 559.167 lei2025: 667.523 lei668 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 147.834 lei2024: 56.244 lei2025: 113.093 lei113 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
16,9%
Creștere CA an/an
+19,4%
CA / salariat
222.508 lei
Datorii / active
50%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,3%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+7,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025667.523 lei113.093 lei490.681 lei976.000 lei485.319 lei3
2024559.167 lei56.244 lei368.414 lei740.640 lei372.226 lei3
2023403.954 lei147.834 lei223.593 lei539.575 lei315.982 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
269.852 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
STAR PLUS SHOP S.R.L.41928779în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · Municipiul București

NC
NECTARIOS CARE S.R.L.
CUI 53548897 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EA
ELOS AESTHETICS S.R.L.
CUI 53162640 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HM
HAIR MEDICAL SPA S.R.L.
CUI 53151560 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HS
HEIMVITAL S.R.L.
CUI 52780499 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TC
TIME CONTROL S.R.L.
CUI 52280140 · Sector 1 Mun. Bucureşti
3S
3L3VAT3 S.R.L.
CUI 52149146 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TIBES MEDICAL CENTER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →