identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

COMPREHENSIVE S.R.L.

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 43401553J51/696/2020Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
29mii lei
▼ 26,9% vs. 2021
Profit net · 2022
21mii lei
▲ 311,3% vs. 2021
Salariați
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2022, COMPREHENSIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 29.307 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 26,9%. Rezultatul net a fost un profit de 21.200 lei. Datoriile totale au scăzut cu 85,0% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43401553
Nr. Reg. Comerțului
J51/696/2020 · EUID ROONRC.J51/696/2020
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-03 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Sat Dâlga Com. Dor Mărunt
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT DÂLGA COM. DOR MĂRUNT, STR. TRANDAFIRILOR, NR.45 · 4 firme aici
Cod poștal
917056

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2022)
29.307 lei
▼ 26,9%
Profit net
21.200 lei
▲ 311,3%
Datorii
110 lei
▼ 85,0%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 15.737 lei2021: 40.100 lei2022: 29.307 lei29 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 14.993 lei2021: 5.154 lei2022: 21.200 lei21 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
72,3%
Creștere CA an/an
-26,9%
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
51,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202229.307 lei21.200 lei110 lei41.657 lei41.547 lei
202140.100 lei5.154 lei731 lei21.078 lei20.347 lei
202015.737 lei14.993 lei714 lei15.907 lei15.193 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

LM
LA MOŞ MARTIN PERCU S.R.L.
CUI 47278900 · Restaurante
MP
MAG PERCU S.R.L.
CUI 41690188 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
LS
LADYS SOCIETY S.R.L.
CUI 39473845 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Călărași

TA
TAMMY ADVISORS S.R.L.
CUI 50757198 · Sat Luptători Com. Frăsinet
SS
SMART STANDARDS MASTERY CONSULT S.R.L.
CUI 49283660 · Sat Potcoava Com. Independenţa
VE
VYO EYE VISION S.R.L.
CUI 49213710 · Mun. Olteniţa
MT
MBF TOTAL CONSULTING S.R.L.
CUI 48516210 · Orş. Lehliu-Gară
BE
BENDIS-EVOLUTION S.R.L.
CUI 47392938 · Mun. Călăraşi
BR
B-ROBOTIQUE S.R.L.
CUI 47344442 · Sat Potcoava Com. Independenţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COMPREHENSIVE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →