identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

ROUA ARDEALULUI LUNCA MUREŞULUI S.R.L.

CAEN 3600 — Captarea, tratarea și distribuția apei
CUI 43411026J01/1266/2020Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
764mii lei
▲ 19,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−269mii lei
▲ 15,2% vs. 2024
Salariați
7
▼ 12,5% vs. 2024
Contracte publice
18
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ROUA ARDEALULUI LUNCA MUREŞULUI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 764.497 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 269.478 lei. Datoriile totale au crescut cu 33,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (436.138 lei) depășesc activele totale (302.785 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-133.353 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-269.478 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43411026
Nr. Reg. Comerțului
J01/1266/2020 · EUID ROONRC.J01/1266/2020
Cod CAEN
3600 — Captarea, tratarea și distribuția apei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-04 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Formă de proprietate
Propr.de stat-societate comerciala

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
764.497 lei
▲ 19,1%
Profit net
-269.478 lei
▲ 15,2%
Datorii
436.138 lei
▲ 33,5%
Salariați
7
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 562.223 lei2024: 641.925 lei2025: 764.497 lei764 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -476.360 lei2024: -317.859 lei2025: -269.478 lei−269 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 82025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-35,2%
Creștere CA an/an
+19,1%
CA / salariat
109.214 lei
Datorii / active
144%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+165,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025764.497 lei-269.478 lei436.138 lei302.785 lei-133.353 lei7
2024641.925 lei-317.859 lei326.766 lei158.989 lei-167.777 lei8
2023562.223 lei-476.360 lei234.561 lei116.883 lei-117.678 lei9
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

18

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
16
Valoare totală
12.155 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
10.008 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Captarea, tratarea și distribuția apei · Alba

AC
APA CTTA S.A. - SUCURSALA SEBEŞ
CUI 24264336 · Mun. Sebeş
AC
APA CTTA S.A. - SUCURSALA OCNA MUREŞ
CUI 24264301 · Orş. Ocna Mureş
AC
APA CTTA S.A. - SUCURSALA CUGIR
CUI 24264298 · Orş. Cugir
AC
APA CTTA S.A. - SUCURSALA APUSENI
CUI 24264271 · Orş. Câmpeni
AC
APA CTTA S.A. - SUCURSALA BLAJ
CUI 24264247 · Mun. Blaj
AC
APA CTTA S.A. - SUCURSALA AIUD
CUI 24264220 · Mun. Aiud

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROUA ARDEALULUI LUNCA MUREŞULUI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →