identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

ANDROMEDAS AESTHETIC CLINIC S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 43414693J40/16779/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
394mii lei
▲ 34,2% vs. 2024
Profit net · 2025
116mii lei
▼ 30,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, ANDROMEDAS AESTHETIC CLINIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 394.066 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 34,2%. Rezultatul net a fost un profit de 115.564 lei. Datoriile totale au crescut cu 201,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43414693
Nr. Reg. Comerțului
J40/16779/2020 · EUID ROONRC.J40/16779/2020
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-07 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL BASARABIA, NR.28, BL.31, SC.B, ET.4, AP.65 · 4 firme aici
Cod poștal
22113
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
394.066 lei
▲ 34,2%
Profit net
115.564 lei
▼ 30,3%
Datorii
13.476 lei
▲ 201,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 227.859 lei2024: 293.716 lei2025: 394.066 lei394 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 149.477 lei2024: 165.918 lei2025: 115.564 lei116 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
29,3%
Creștere CA an/an
+34,2%
CA / salariat
394.066 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+105,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025394.066 lei115.564 lei13.476 lei127.707 lei115.804 lei1
2024293.716 lei165.918 lei4.477 lei224.374 lei221.026 lei1
2023227.859 lei149.477 lei6.413 lei207.646 lei204.585 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TR
T-REX DENT S.R.L.
CUI 43196661 · Activități de asistență stomatologică
GI
GRUP INSTALATII SRL
CUI 15490954 · Lucrări de instalații tehnico-sanitare
AQ
AQUATEH SRL
CUI 11862419 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ONE AESTHETIC S.R.L.50740188în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

SH
SKIN HARMONY S.R.L.
CUI 55486731 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TM
TUDCON MED S.R.L.
CUI 55438807 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IS
IFCC S.R.L.
CUI 55017107 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CH
CLINICA HOPE EST S.R.L.
CUI 54969541 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CH
CLINICA HOPE NOVA S.R.L.
CUI 54942554 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IH
INNOVATIVE HEALING CONCEPT S.R.L.
CUI 54863140 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANDROMEDAS AESTHETIC CLINIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →