identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

HIDROGEN ROOF S.R.L.

CAEN 4341 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CUI 43418288J2021009495400Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,34mil lei
▼ 4,8% vs. 2023
Profit net · 2024
1,12mil lei
▼ 20,8% vs. 2023
Salariați
13
▼ 13,3% vs. 2023
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2024, HIDROGEN ROOF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.338.880 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.122.892 lei. Datoriile totale au crescut cu 2.112,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43418288
Nr. Reg. Comerțului
J2021009495400 · EUID ROONRC.J2021009495400
Cod CAEN
4341 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-07 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS SĂLAJ, NR.339, BL.14, SC.2, ET.4, AP.85
Cod poștal
51899
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.338.880 lei
▼ 4,8%
Profit net
1.122.892 lei
▼ 20,8%
Datorii
1.854.040 lei
▲ 2.112,5%
Salariați
13
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 2.775.485 lei2023: 2.456.417 lei2024: 2.338.880 lei2,34 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 2.170.832 lei2023: 1.417.646 lei2024: 1.122.892 lei1,12 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 112023: 152024: 131320222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
48,0%
Creștere CA an/an
-4,8%
CA / salariat
179.914 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+36,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.338.880 lei1.122.892 lei1.854.040 lei2.957.647 lei1.123.252 lei13
20232.456.417 lei1.417.646 lei83.799 lei1.488.477 lei1.418.006 lei15
20222.775.485 lei2.170.832 lei217.002 lei2.385.995 lei2.171.583 lei11
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DGA PRIME VISION S.R.L.49648537în funcțiune
HC93 ENGINEERING AG S.R.L.40394044în funcțiune
STEFF ROOF CONSTRUCT S.R.L.49157416radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · Municipiul București

MH
M&B HYDROSOLUTIONS S.R.L.
CUI 55222470 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AR
ACOPERIŞ RDK S.R.L.
CUI 55138052 · Sector 5 Mun. Bucureşti
LA
LAZAR A.C. CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54719375 · Sector 5 Mun. Bucureşti
SG
SED GRUP S.R.L.
CUI 54497856 · Sector 5 Mun. Bucureşti
HT
HIDROIZOLATII TOTALE 25 S.R.L.
CUI 54342932 · Sector 5 Mun. Bucureşti
GR
GDSI ROOF S.R.L.
CUI 54162605 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HIDROGEN ROOF S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →