identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FABRICA DE CONTINUT MEDIA SMM S.R.L.

CAEN 7312 — Servicii de reprezentare media
CUI 43443842J2022000068239Plătitor TVA din 2021TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
202mii lei
▼ 87,5% vs. 2023
Profit net · 2024
1,10mil lei
▼ 20,9% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2024, FABRICA DE CONTINUT MEDIA SMM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 201.521 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 87,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.102.085 lei. Datoriile totale au scăzut cu 77,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43443842
Nr. Reg. Comerțului
J2022000068239 · EUID ROONRC.J2022000068239
Cod CAEN
7312 — Servicii de reprezentare media
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-14 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Otopeni
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. EROILOR, NR.5H, BL.SEVILLA, SC.2, ET.1, AP.207 · 2 firme aici
Cod poștal
75100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
201.521 lei
▼ 87,5%
Profit net
1.102.085 lei
▼ 20,9%
Datorii
145.600 lei
▼ 77,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 1.751.336 lei2023: 1.613.195 lei2024: 201.521 lei202 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 1.636.762 lei2023: 1.393.728 lei2024: 1.102.085 lei1,10 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
546,9%
Creștere CA an/an
-87,5%
CA / salariat
201.521 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22,7%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+19,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024201.521 lei1.102.085 lei145.600 lei4.999.862 lei4.854.262 lei1
20231.613.195 lei1.393.728 lei636.369 lei4.489.231 lei3.852.862 lei1
20221.751.336 lei1.636.762 lei728.077 lei3.187.212 lei2.459.135 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TI
TRENDING INVESTMENT PARTNERSHIP S.R.L.
CUI 45345565 · Activități de consultanță în afaceri și management

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
C.S.R. PROMOVARE & MANAGEMENT SRL25857390radiată
GPA GOLDMAN & MORGAN SRL26433466radiată
RTVL MEDIA & PUBLICITATE SRL28043400radiată
SILVER MEDIA SRL16926602radiată
TRENDING INVESTMENT PARTNERSHIP S.R.L.45345565în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Servicii de reprezentare media · Ilfov

PM
PETRE MEDIA S.R.L.
CUI 51683650 · Orş. Otopeni
CM
CURENT MEDIA S.R.L.
CUI 49076834 · Orş. Otopeni
CS
COVANIS SERVICES S.R.L.
CUI 35260941 · Orş. Otopeni
HT
HR TOOLS MARKETING & SERVICES SRL
CUI 17827216 · Orş. Otopeni
PM
PYRAMID MEDIA SRL
CUI 14584473 · Orş. Otopeni
DM
DIRECT MARKETING SOLUTIONS SRL
CUI 13694664 · Orş. Otopeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FABRICA DE CONTINUT MEDIA SMM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →