identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

JULU TEAM INVEST S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 43464381J2020017477408Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,48mil lei
▲ 504,9% vs. 2024
Profit net · 2025
162mii lei
▲ 2.880,2% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, JULU TEAM INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.476.733 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 504,9%. Rezultatul net a fost un profit de 162.095 lei. Datoriile totale au crescut cu 2.284,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43464381
Nr. Reg. Comerțului
J2020017477408 · EUID ROONRC.J2020017477408
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-17 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GRIGORE IONESCU, NR.63, CAMERA 1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42
Cod poștal
2
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.476.733 lei
▲ 504,9%
Profit net
162.095 lei
▲ 2.880,2%
Datorii
905.073 lei
▲ 2.284,5%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.231.358 lei2024: 244.147 lei2025: 1.476.733 lei1,48 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.437 lei2024: 5.439 lei2025: 162.095 lei162 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,0%
Creștere CA an/an
+504,9%
CA / salariat
492.244 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+44,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.476.733 lei162.095 lei905.073 lei1.150.464 lei245.391 lei3
2024244.147 lei5.439 lei37.956 lei121.253 lei83.297 lei2
20231.231.358 lei1.437 lei48.144 lei126.002 lei77.858 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ADVEROLINE SRL18182380în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

AV
ALERIKA VMG GROUP S.R.L.
CUI 55523350 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TT
TACTIC TEAM S.R.L.
CUI 55520582 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SM
SARA MARKET TEY S.R.L.
CUI 55497455 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LP
LIT PLUS S.R.L.
CUI 55482071 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PD
PRUN DISTRIBUTION PLACE S.R.L.
CUI 55463207 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DC
DGG COMPANY S.R.L.
CUI 55443161 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
JULU TEAM INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →