identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

VISION AUTOMOTIVE SERVICE S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 43510437J2020002852083Plătitor TVA din 2021TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,70mil lei
▲ 26,7% vs. 2024
Profit net · 2025
116mii lei
▼ 28,1% vs. 2024
Salariați
10
▲ 11,1% vs. 2024
Contracte publice
58
SEAP · activ 2026
În anul 2025, VISION AUTOMOTIVE SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.701.294 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 26,7%. Rezultatul net a fost un profit de 116.118 lei. Datoriile totale au crescut cu 18,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43510437
Nr. Reg. Comerțului
J2020002852083 · EUID ROONRC.J2020002852083
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-31 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Zărneşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Orş. Zărneşti
Adresă
JUD. BRAŞOV, ORŞ. ZĂRNEŞTI, STR. CELULOZEI, NR.32
Cod poștal
505800

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.701.294 lei
▲ 26,7%
Profit net
116.118 lei
▼ 28,1%
Datorii
1.141.659 lei
▲ 18,3%
Salariați
10
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.366.335 lei2024: 2.131.686 lei2025: 2.701.294 lei2,70 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -60.841 lei2024: 161.415 lei2025: 116.118 lei116 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 92025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,3%
Creștere CA an/an
+26,7%
CA / salariat
270.129 lei
Datorii / active
85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
117,2%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+33,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.701.294 lei116.118 lei1.141.659 lei1.335.761 lei99.058 lei10
20242.131.686 lei161.415 lei964.762 lei1.062.763 lei-17.058 lei9
20231.366.335 lei-60.841 lei1.323.311 lei1.142.984 lei-178.473 lei6
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

58

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
58
Valoare totală
261.248 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Brașov

CS
CRIS SOFT CHANGE S.R.L.
CUI 52835241 · Orş. Zărneşti
CA
CC AUTOMOTIVE SPA S.R.L.
CUI 48070485 · Orş. Zărneşti
LS
LAURTRUCK SERV S.R.L.
CUI 47671681 · Orş. Zărneşti
ST
SMART TRANSMISSION S.R.L.
CUI 40088185 · Orş. Zărneşti
ŢP
ŢAC-PAC SERVICE S.R.L.
CUI 39725420 · Orş. Zărneşti
VG
VTM GARAGE NOIR S.R.L.
CUI 39318833 · Orş. Zărneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VISION AUTOMOTIVE SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →