identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

STICEVREI.RO S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 43618332J40/1240/2021Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
13,44mil lei
▲ 54,9% vs. 2022
Profit net · 2023
433mii lei
▲ 145,8% vs. 2022
Salariați
3
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, STICEVREI.RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.435.887 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 54,9%. Rezultatul net a fost un profit de 433.135 lei. Datoriile totale au crescut cu 80,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 89 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43618332
Nr. Reg. Comerțului
J40/1240/2021 · EUID ROONRC.J40/1240/2021
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-01-26 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VIITORULUI, NR.45, CAMERA 1 · 89 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
13.435.887 lei
▲ 54,9%
Profit net
433.135 lei
▲ 145,8%
Datorii
5.817.621 lei
▲ 80,6%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 4.106.597 lei2022: 8.672.530 lei2023: 13.435.887 lei13,44 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 113.551 lei2022: 176.220 lei2023: 433.135 lei433 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 32023: 3320212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
3,2%
Creștere CA an/an
+54,9%
CA / salariat
4.478.629 lei
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202313.435.887 lei433.135 lei5.817.621 lei6.512.891 lei723.106 lei3
20228.672.530 lei176.220 lei3.220.881 lei3.492.912 lei289.971 lei3
20214.106.597 lei113.551 lei1.015.312 lei1.128.871 lei113.751 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PRC RIDER DELIVERY S.R.L.42914330în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

VS
VIPTEX S.R.L.
CUI 55520388 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MO
M OUTLET CENTER S.R.L.
CUI 55429060 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AG
ACIROM GROUP S.R.L.
CUI 55412246 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BG
BIYAS GROUP S.R.L.
CUI 55256520 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ZS
ZELINO S.R.L.
CUI 55253752 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LS
LERMAX SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55253701 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STICEVREI.RO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →