identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

GM INDUSTRIE SERVICE S.R.L.

CAEN 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
CUI 43649592J2021000357352Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
7,75mil lei
▲ 62,5% vs. 2022
Profit net · 2023
2,63mil lei
▼ 22,7% vs. 2022
Salariați
20
▼ 9,1% vs. 2022
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, GM INDUSTRIE SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.746.170 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 62,5%. Rezultatul net a fost un profit de 2.631.361 lei. Datoriile totale au crescut cu 344,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 20.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43649592
Nr. Reg. Comerțului
J2021000357352 · EUID ROONRC.J2021000357352
Cod CAEN
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-01 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR GURA IALOMIŢEI, NR.6C, AP.4
Cod poștal
32593
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
7.746.170 lei
▲ 62,5%
Profit net
2.631.361 lei
▼ 22,7%
Datorii
3.080.142 lei
▲ 344,8%
Salariați
20
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 4.944.093 lei2022: 4.767.612 lei2023: 7.746.170 lei7,75 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 4.242.511 lei2022: 3.404.959 lei2023: 2.631.361 lei2,63 mil20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 232022: 222023: 202020212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
34,0%
Creștere CA an/an
+62,5%
CA / salariat
387.309 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20237.746.170 lei2.631.361 lei3.080.142 lei9.574.732 lei6.494.590 lei20
20224.767.612 lei3.404.959 lei692.428 lei6.796.922 lei6.104.494 lei22
20214.944.093 lei4.242.511 lei261.935 lei4.504.646 lei4.242.711 lei23

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

22 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ASR PRODEMO S.R.L.45875294în funcțiune
AUTODURALIA SRL25373633în funcțiune
AXR DOC MANAGEMENT S.R.L.52101210în funcțiune
BASEBUSINESS S.R.L.52064406în funcțiune
CARABRDYBAR S.R.L.43576024în funcțiune
CON-BAM S.R.L.49440519în funcțiune
CYPRESS TREE S.R.L.44702929în funcțiune
FEMIAR BUSINESS GRUP S.R.L.43110201în funcțiune
GPR TRUST MANAGEMENT S.R.L.49322939în funcțiune
LA MIMO PALESTINIANO S.R.L.41345929radiată
LAMPY SRL10002840în funcțiune
MABUSE 60 SRL34491476în funcțiune
MANU GLOBAL BUILDING S.R.L.39445500în funcțiune
MAYA&PATRY YDY LOGISTIC S.R.L.49909756în funcțiune
MSC CONSTRUCT TIM S.R.L.46825464în funcțiune
MUNTEAN ROOF & BUILDING S.R.L.45791045în funcțiune
PELLET MASTER MACHINES S.R.L.48702603în funcțiune
SIMOLUX COM SRL16367888în funcțiune
T.H.E. INSTALATII GROZA S.R.L.38741052activitate suspendată
THINK NOVO SRL25589786în funcțiune
TUD LEASE INVESTMENT S.R.L.43616846în funcțiune
VENDITAX S.R.L.50161720în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de demolare a construcțiilor · Municipiul București

TD
TERRA DEMO GRUP S.R.L.
CUI 52618927 · Sector 3 Mun. Bucureşti
GP
GROSSE PROIECTE S.R.L.
CUI 52436330 · Sector 3 Mun. Bucureşti
IC
INSTAL CONSTRUCT A-Z S.R.L.
CUI 47578990 · Sector 3 Mun. Bucureşti
GB
GMBH BEST ABBRUCH S.R.L.
CUI 39671133 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SC
STEELTUB CONSTRUCT S.R.L.
CUI 38566342 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DIANIS CUTTING SERV SRL
CUI 37459437 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GM INDUSTRIE SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →