identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

PALO SANTO ROMANIA S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 43666135J2021000214332Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
980mii lei
▼ 13,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−223mii lei
▼ 4.082,0% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, PALO SANTO ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 979.629 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 13,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 223.388 lei. Datoriile totale au crescut cu 100,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (216.625 lei) depășesc activele totale (204.532 lei) în 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-223.388 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43666135
Nr. Reg. Comerțului
J2021000214332 · EUID ROONRC.J2021000214332
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-03 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. MĂGUREI, NR.11, BL.F 7, SC.C, ET.4, AP.17
Cod poștal
720272

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
979.629 lei
▼ 13,4%
Profit net
-223.388 lei
▼ 4.082,0%
Datorii
216.625 lei
▲ 100,4%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.317.459 lei2024: 1.131.188 lei2025: 979.629 lei980 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 66.131 lei2024: 5.610 lei2025: -223.388 lei−223 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 52025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-22,8%
Creștere CA an/an
-13,4%
CA / salariat
244.907 lei
Datorii / active
106%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.776,8%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+10,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025979.629 lei-223.388 lei216.625 lei204.532 lei3.867 lei4
20241.131.188 lei5.610 lei108.114 lei314.088 lei227.255 lei5
20231.317.459 lei66.131 lei156.185 lei410.438 lei254.253 lei5
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
DTM GOES ONLINE S.R.L.43424158în funcțiune
HEALTHY BUSINESS CONSULTING S.R.L.45218979în funcțiune
NEXTGEN DINAMICS S.R.L.52739201în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Suceava

KO
KRM ONE S.R.L.
CUI 55227036 · Mun. Suceava
DD
DAN DODU PRESTIGE S.R.L.
CUI 54575520 · Mun. Suceava
AS
AHIMARCO S.R.L.
CUI 52797261 · Mun. Suceava
NS
NSR S.R.L.
CUI 52687803 · Mun. Suceava
HS
HORVATHHGFHGV S.R.L.
CUI 52528158 · Mun. Suceava
RS
RADIOLIDER S.R.L.
CUI 52255031 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PALO SANTO ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →