identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

M&M MOTORSPORT AG S.R.L.

CAEN 8553 — Școli de conducere (pilotaj)
CUI 43682971J2021000308033Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
210mii lei
▲ 103,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−40mii lei
▼ 16,1% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, M&M MOTORSPORT AG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 210.060 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 103,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 39.740 lei. Datoriile totale au crescut cu 69,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (207.531 lei) depășesc activele totale (142.062 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-65.469 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-39.740 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43682971
Nr. Reg. Comerțului
J2021000308033 · EUID ROONRC.J2021000308033
Cod CAEN
8553 — Școli de conducere (pilotaj)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-05 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Piteşti
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. CUZA VODĂ, NR.49A, BL.CS11, SC.A, ET.7, AP.51 · 2 firme aici
Cod poștal
110216

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
210.060 lei
▲ 103,7%
Profit net
-39.740 lei
▼ 16,1%
Datorii
207.531 lei
▲ 69,5%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 22.960 lei2024: 103.130 lei2025: 210.060 lei210 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.993 lei2024: -34.226 lei2025: -39.740 lei−40 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 02024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-18,9%
Creștere CA an/an
+103,7%
CA / salariat
105.030 lei
Datorii / active
146%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+45,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025210.060 lei-39.740 lei207.531 lei142.062 lei-65.469 lei2
2024103.130 lei-34.226 lei122.409 lei96.680 lei-25.729 lei1
202322.960 lei3.993 lei41.640 lei47.902 lei8.498 lei0
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PA
PROFESSIONAL ATTESTATIONS SRL
CUI 16238425 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CONSTRUCT AUTOMOTIVE TOOLS SRL33162793în funcțiune
PROFESSIONAL ATTESTATIONS SRL16238425în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Școli de conducere (pilotaj) · Argeș

CA
CTL AUTO MOTO S.R.L.
CUI 54313872 · Mun. Piteşti
XD
XIN DRIVE ACADEMY S.R.L.
CUI 52811579 · Mun. Piteşti
SD
SIMONIC DRIVE S.R.L.
CUI 50167839 · Mun. Piteşti
AR
ADI RAI STAR S.R.L.
CUI 49522597 · Mun. Piteşti
AB
AUTO BĂDOI BCA S.R.L.
CUI 46981951 · Mun. Piteşti
DA
DAN AUTO FIRST DRIVER S.R.L.
CUI 43341524 · Mun. Piteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&M MOTORSPORT AG S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →