identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

NORTHSTAR MARKETING S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 43685021J2021000215243Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
314mii lei
▲ 290,9% vs. 2024
Profit net · 2025
68mii lei
▲ 150,1% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, NORTHSTAR MARKETING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 313.984 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 290,9%. Rezultatul net a fost un profit de 68.287 lei. Datoriile totale au crescut cu 131,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43685021
Nr. Reg. Comerțului
J2021000215243 · EUID ROONRC.J2021000215243
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-05 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Săsar Com. Recea
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT SĂSAR COM. RECEA, STR1 DECEMBRIE, NR.200A
Cod poștal
437229

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
313.984 lei
▲ 290,9%
Profit net
68.287 lei
▲ 150,1%
Datorii
37.011 lei
▲ 131,5%
Salariați
4
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 40.000 lei2024: 80.333 lei2025: 313.984 lei314 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -10.561 lei2024: 27.308 lei2025: 68.287 lei68 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 02024: 22025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
21,7%
Creștere CA an/an
+290,9%
CA / salariat
78.496 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,6%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+47,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202562.260 €13.541 €7.339 €20.927 €13.588 €4
202416.149 €5.489 €3.214 €8.743 €5.530 €2
20238.087 €-2.135 €0 €17.068 €17.068 €0
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
178.620 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Maramureș

AS
ACATIST S.R.L.
CUI 55048324 · Sat Săsar Com. Recea
AB
A.B.M. CONSTRUCŢII ŞI CURĂŢENIE S.R.L.
CUI 55507753 · Mun. Sighetu Marmaţiei
CI
CURĂŢENIE INDUSTRIALĂ BAIA MARE S.R.L.
CUI 55145122 · Mun. Baia Mare
RC
RAZER CLEAN S.R.L.
CUI 54616027 · Mun. Baia Mare
RS
RVF SERV LUX S.R.L.
CUI 53006667 · Orş. Seini
DC
DAVAND CLEANING S.R.L.
CUI 52828155 · Sat Cărpiniş Com. Copalnic-Mănăştur

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NORTHSTAR MARKETING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →