identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SRE MEDICAL FINANCE S.R.L.

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 43692924J2021002109405Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13mii lei
▲ 166,0% vs. 2024
Profit net · 2025
649lei
▼ 36,2% vs. 2024
Salariați
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, SRE MEDICAL FINANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.500 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 166,0%. Rezultatul net a fost un profit de 649 lei. Datoriile totale au crescut cu 23.443,1% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43692924
Nr. Reg. Comerțului
J2021002109405 · EUID ROONRC.J2021002109405
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-08 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, INT COSMINA, NR.54-62, SC.1, ET.1, AP.13
Cod poștal
52778
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
12.500 lei
▲ 166,0%
Profit net
649 lei
▼ 36,2%
Datorii
37.669 lei
▲ 23.443,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 138.600 lei2024: 4.700 lei2025: 12.500 lei13 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 91.439 lei2024: 1.018 lei2025: 649 lei64920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,2%
Creștere CA an/an
+166,0%
Datorii / active
98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
-44,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.500 lei649 lei37.669 lei38.558 lei889 lei
20244.700 lei1.018 lei160 lei32.857 lei32.697 lei
2023138.600 lei91.439 lei5.201 lei96.880 lei91.679 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
INTEGRA MEDICAL SERVICES S.A.24144100în funcțiune
KRAFTMED S.R.L.43559740în funcțiune
LIFE BEAUTY BRASOV S.R.L.48883658radiată
LIFE BEAUTY SPA S.R.L.48714039în funcțiune
LIFE BEAUTY TINERETULUI S.R.L.49187352radiată
LIFE DISTRIBUTION S.R.L.49162153radiată
LIFE HORECA S.R.L.48898594radiată
LYRDENT SRL13321029în funcțiune
MEDICAL MENTOR S.R.L.41837271în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Municipiul București

ET
ENERGY TRADING OPTIMIZATION S.R.L.
CUI 55210662 · Sector 5 Mun. Bucureşti
SN
SYNARA NEUROSCIENCE S.R.L.
CUI 54997444 · Sector 5 Mun. Bucureşti
ES
ELECTRO-SERVICE RO PRAM S.R.L.
CUI 54772255 · Sector 5 Mun. Bucureşti
SP
SAFEWORK PRO S.R.L.
CUI 53902730 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TS
TCA SAFEWORK S.R.L.
CUI 53272588 · Sector 5 Mun. Bucureşti
EV
ELECTROSERVICE VERIFICARI PRAM S.R.L.
CUI 52712621 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SRE MEDICAL FINANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →