identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FLUERAS CLEAN S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 43797424J2021000317011Neplătitor TVAVerificat ANAF 28.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
104mii lei
▼ 14,3% vs. 2024
Profit net · 2025
17mii lei
▼ 12,1% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
13
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FLUERAS CLEAN S.R.L. (CUI 43797424, nr. J2021000317011) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cugir, județul Alba, înființată în 2021. Activitatea principală: activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 104 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 28.10.2026.

În anul 2025, FLUERAS CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 104.320 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,3%. Rezultatul net a fost un profit de 17.124 lei. Datoriile totale au scăzut cu 44,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43797424
Nr. Reg. Comerțului
J2021000317011 · EUID ROONRC.J2021000317011
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-24 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Cugir
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Orş. Cugir
Adresă
JUD. ALBA, ORŞ. CUGIR, STR. ION CREANGĂ · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
515600
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-28 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 m250 mN12345678
  1. ANDREI EXPRESS AUTO S.R.L. · 61 m · CAEN 4941
  2. TERA TERM SRL · 183 m · CAEN 7120 · +2 firme la aceeași adresă
  3. INSPIRAZIONE S.R.L. · 191 m · CAEN 5530 · +3 firme la aceeași adresă
  4. ROMTEHNIC CUGIR S.R.L. · 211 m · CAEN 2562 · +3 firme la aceeași adresă
  5. NIS RENT & TECH S.R.L. · 213 m · CAEN 4941 · +15 firme la aceeași adresă
  6. QUAD PLUS S.R.L. · 234 m · CAEN 7022 · +1 firme la aceeași adresă
  7. NOVISTAR CUGIR SRL · 238 m · CAEN 4332 · +4 firme la aceeași adresă
  8. ONLINE SHOPPING INVEST S.R.L. · 243 m · CAEN 4933 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025104 mii lei▼ 14,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
34 mii69 mii103 mii138 mii2023 · cifră de afaceri: 137.566 lei2023 · profit net: 2.345 lei20232024 · cifră de afaceri: 121.720 lei2024 · profit net: 19.471 lei20242025 · cifră de afaceri: 104.320 lei104 mii2025 · profit net: 17.124 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
40 mii lei▼ 44,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8121 · 3.713 firme · mai sus decât 33% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Alba · mai sus decât 34% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
16,4% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
16,4%
Creștere CA an/an
-14,3%
CA / salariat
104.320 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39,6%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+13,3%/an
Grad de îndatorare
48%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025104.320−14,3%17.124−12,1%16,4%39.72382.92043.1971
2024121.720−11,5%19.471+730%16,0%71.56397.63526.072—
2023137.5662.3451,7%84.78791.3886.6011
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-28.

Contracte publice (SEAP)

13

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
6
Valoare totală
107.012 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
7
Valoare totală
88.394 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
FLUERAS CAFE S.R.L.46802940în funcțiune
FLUERAS EVENT S.R.L.32821276în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 1,78 mil lei, 11 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FLUERAS CLEAN S.R.L.

Este FLUERAS CLEAN S.R.L. o firmă activă?

Da. FLUERAS CLEAN S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 28.10.2026).

Este FLUERAS CLEAN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FLUERAS CLEAN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 28.10.2026).

Ce cifră de afaceri are FLUERAS CLEAN S.R.L.?

În 2025, FLUERAS CLEAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 104.320 lei, în scădere cu 14,3% față de 2024, și un profit net de 17.124 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FLUERAS CLEAN S.R.L.?

În 2025, FLUERAS CLEAN S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FLUERAS CLEAN S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FLUERAS CLEAN S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are FLUERAS CLEAN S.R.L. datorii la ANAF?

FLUERAS CLEAN S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FLUERAS CLEAN S.R.L.?

Sediul social declarat al FLUERAS CLEAN S.R.L. este în JUD. ALBA, ORŞ. CUGIR, STR. ION CREANGĂ.

Ce activitate are FLUERAS CLEAN S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FLUERAS CLEAN S.R.L. este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121).

Când a fost înființată FLUERAS CLEAN S.R.L.?

FLUERAS CLEAN S.R.L. a fost înregistrată pe 24.02.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2021000317011.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLUERAS CLEAN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala