identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

INSTAL-SANTACOM S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 43798411J14/91/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
86mii lei
▲ 25,9% vs. 2024
Profit net · 2025
28mii lei
▲ 159,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, INSTAL-SANTACOM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 86.350 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,9%. Rezultatul net a fost un profit de 27.701 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43798411
Nr. Reg. Comerțului
J14/91/2021 · EUID ROONRC.J14/91/2021
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-24 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. CIUCULUI, NR.56 · 4 firme aici
Cod poștal
520036
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
86.350 lei
▲ 25,9%
Profit net
27.701 lei
▲ 159,5%
Datorii
7.131 lei
▼ 10,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 90.310 lei2024: 68.606 lei2025: 86.350 lei86 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -526 lei2024: 10.675 lei2025: 27.701 lei28 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
32,1%
Creștere CA an/an
+25,9%
CA / salariat
86.350 lei
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+44,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202586.350 lei27.701 lei7.131 lei50.412 lei43.281 lei1
202468.606 lei10.675 lei7.948 lei23.528 lei15.580 lei1
202390.310 lei-526 lei9.629 lei14.534 lei4.905 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MS
MESEKUCKÓ S.R.L.
CUI 46971249 · Servicii de reprezentare media
SA
SANTACOM SRL
CUI 24077931 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
AP
ALIMENTATIE PUBLICA SI PRESTARI SERVICII "NAOL" S.R.L.
CUI 551646 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SANTACOM SRL24077931radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Covasna

IP
INSTALMAX PRO S.R.L.
CUI 51496872 · Mun. Sfântu Gheorghe
BW
B-WORKS S.R.L.
CUI 51382673 · Mun. Sfântu Gheorghe
ET
EURO TEK MAINTENANCE TP S.R.L.
CUI 50558233 · Mun. Sfântu Gheorghe
IS
IRRIGATOR S.R.L.
CUI 49462754 · Mun. Sfântu Gheorghe
IG
INTERNATIONAL GREEN SYSTEM S.R.L.
CUI 49358924 · Mun. Sfântu Gheorghe
MS
MAVINSTACO S.R.L.
CUI 48946705 · Mun. Sfântu Gheorghe

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INSTAL-SANTACOM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →