identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

GA HCS INVEST S.R.L.

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 43868738J2021001150129Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,23mil lei
▼ 53,1% vs. 2024
Profit net · 2025
368mii lei
▼ 27,7% vs. 2024
Salariați
8
▼ 52,9% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, GA HCS INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.234.856 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,1%. Rezultatul net a fost un profit de 367.866 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43868738
Nr. Reg. Comerțului
J2021001150129 · EUID ROONRC.J2021001150129
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-08 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. REGELE FERDINAND, NR.22-26, NIVEL 3 · 11 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.234.856 lei
▼ 53,1%
Profit net
367.866 lei
▼ 27,7%
Datorii
892.443 lei
▼ 5,8%
Salariați
8
▼ -9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.191.013 lei2024: 4.770.007 lei2025: 2.234.856 lei2,23 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 300.965 lei2024: 508.697 lei2025: 367.866 lei368 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 212024: 172025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
16,5%
Creștere CA an/an
-53,1%
CA / salariat
279.357 lei
Datorii / active
72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
107,3%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+1,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025500.584 $82.398 $199.898 $276.655 $76.758 $8
20241.037.522 $110.646 $206.154 $316.853 $110.699 $17
20231.134.449 $65.773 $209.115 $274.940 $65.826 $21
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

10

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SS
STATICITY S.R.L.
CUI 54471309 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CS
CIAGAHT S.R.L.
CUI 54412388 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
IN
INVESTMENT NATURSCHUTZ S.R.L.
CUI 50242965 · Activități ale agențiilor de publicitate
VB
VIVID BRIGHT S.R.L.
CUI 49503064 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
IE
IBROWSE ENGINEERING S.R.L.
CUI 46555050 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
SO
SOLUTION ORIENTED MANAGEMENT S.R.L.
CUI 44955522 · Activități de consultanță în afaceri și management

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Cluj

PS
PROVISIONER S.R.L.
CUI 55487354 · Mun. Cluj-Napoca
AG
AVENUE GROUP S.R.L.
CUI 55468867 · Mun. Cluj-Napoca
CD
COMERŢ DIGITAL S.R.L.
CUI 55447490 · Mun. Cluj-Napoca
AS
ALRO SHOP S.R.L.
CUI 55402838 · Mun. Cluj-Napoca
TC
TRANSILVANIA COMMERCE S.R.L.
CUI 55379727 · Mun. Cluj-Napoca
NS
NANEZ S.R.L.
CUI 55379662 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GA HCS INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →