identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

GILAVIS TRAVEL STONE S.R.L.

CAEN 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CUI 43876412J15/365/2021Plătitor TVA din 2024RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
216mii lei
▼ 53,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−98mii lei
▼ 1.367,9% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, GILAVIS TRAVEL STONE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 215.504 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 97.590 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (212.919 lei) depășesc activele totale (181.248 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-31.671 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-97.590 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43876412
Nr. Reg. Comerțului
J15/365/2021 · EUID ROONRC.J15/365/2021
Cod CAEN
5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-09 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Piatra Com. Runcu
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT PIATRA COM. RUNCU, STR. GIURCULUI, NR.202 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
215.504 lei
▼ 53,2%
Profit net
-97.590 lei
▼ 1.367,9%
Datorii
212.919 lei
▼ 8,1%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 386.556 lei2024: 460.476 lei2025: 215.504 lei216 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 57.623 lei2024: 7.697 lei2025: -97.590 lei−98 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-45,3%
Creștere CA an/an
-53,2%
CA / salariat
107.752 lei
Datorii / active
117%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+16,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025215.504 lei-97.590 lei212.919 lei181.248 lei-31.671 lei2
2024460.476 lei7.697 lei231.748 lei297.668 lei65.920 lei3
2023386.556 lei57.623 lei127.351 lei185.574 lei58.223 lei5
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RS
RUNCU STONE CENTRE SRL
CUI 17050674 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Hoteluri și alte facilități de cazare similare · Dâmbovița

NS
NACUSI S.R.L.
CUI 53877814 · Loc. Costeşti Orş. Fieni
PL
PENSIUNEA LOBO S.R.L.
CUI 53243930 · Mun. Târgovişte
KM
KOTO MONTAN GRUP S.R.L.
CUI 52186896 · Sat Dobreşti Com. Moroeni
CM
COUNTRY MC GRUP S.R.L.
CUI 51634487 · Sat Ghimpaţi Orş. Răcari
IC
INDRA CONCEPT S.R.L.
CUI 51357610 · Sat Samurcaşi Com. Crevedia
CS
CASA SANATORIALĂ A PENSIONARILOR S.R.L.
CUI 51087614 · Orş. Pucioasa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GILAVIS TRAVEL STONE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →